Въпрос за пишката(не става дума за забелването)

  • 4 087
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
  До мамите на момченца :
В памперса винаги "оправям" пишката да стои нагоре,предполагам,че и вие го правите.
Обаче,от известно време,поне по веднъж на ден се случва да се мокрят дрешките откъм пъпа  Thinking.Сменях,сменях различни памперси и чак днес се светнах,че като пишката е нагоре,пишото отива в горния край на памперса и накрая изтича  ooooh!Случва се и при памперс,сложен преди 10мин.,т.е.-не е препълнен.
Има ли според вас проблем да слагам надолу пишката ?
Той ака само сутрин,така че само тогава може да я слагам нагоре,с цел избягване на контакт с акитата.
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никога не съм я "оправяла", на където застане, на там.
При нас се случва да се намокри от горния край, когато памперса му е малък.
Пробвай с по-голям номер Peace

# 2
  • Мнения: 337
Аз съм майка на вече поизраснал мъж, но никога не съм му слагала пишката нагоре. Според всички акушери, с които съм говорила и според педито пишлето трябва да си е наголу точно за да не пропускат пеленките.
Скоро ходих на една лекция на списание 9 месеца и там също акушерката спомена за този "бабешки обичай". Тя каза, че едно време са ги слагали нагоре за да не се притисне от пелените пишлето и да не може да пишка. А с памперсите няма такава опасност, защото те са доста просторнички Simple Smile

# 3
  • Мнения: 165
Никога не съм я слагала на горе. Поставям така памперса, че да не го притиска и досега не е пропускал.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Никога не съм му слагала пишката нагоре.
Тук си важи закона за гравитацията, естественото и положение и надолу (мъжът ти нагоре ли си я слага  Mr. Green?)
Ако я повдигаш незнам откъде се е породило това схващане в България...  newsm78, всеки път ще е с мокър кръст детето, защото урината не може да изтича в непромокаемия слой на пампата, който е между крачетата и дупето.

# 5
  • Мнения: 9 467
Няма проблем да я оставяш надолу Wink

# 6
  • Мнения: 275
Няма проблем да я оставяш надолу Wink

 Peace

# 7
  • Мнения: 540
Никога не съм я слагала на горе. Поставям така памперса, че да не го притиска и досега не е пропускал.
Peace

# 8
  • Мнения: 209
.... Тя каза, че едно време са ги слагали нагоре за да не се притисне от пелените пишлето и да не може да пишка. А с памперсите няма такава опасност, защото те са доста просторнички Simple Smile




аз съм чувала същото и по тази причина никога не съм слагала пишчицата на моя син нагоре. както си застане с памперса така Simple Smile

# 9
  • Мнения: 431
Знаех си,че мога да разчитам на вас  Hug !
Аз си мислех,че се слага нагоре,за да не се инфектира евентуално при контакт с акото  Embarassed.
А иначе мъже са ми казвали,че си ги носят нагоре в гащите  Laughing Специално мъжа ми не съм го питала,а явно трябва  Laughing  Laughing

# 10
  • Мнения: 4 433
винаги надолу,защото като е нагоре много ясно,че ще се намокри.

# 11
  • Мнения: 194
надолу,макар че се случва от време на време пак да сме мокри  Rolling EyesМай ще минаваме на по-големи памперси Peace

# 12
  • Мнения: 1 674
Никога не съм я слагала на горе. Поставям така памперса, че да не го притиска и досега не е пропускал.
Правилно Peace

# 13
  • Мнения: 339
Аз в началото, да ме пита някой защо  smile3538 , я слагах нагоре. Резултатът беше -  мокър до ушите. Откакто я слагам надолу нямам проблеми с намокрянето.

# 14
  • Мнения: 4 335
Никога не сьм я намествала,не виждам смисьл,памперса е достатьчно широк вьтре Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт