Др. Росица Колева (Токуда)

  • 3 233
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте,
моля ви ако някоя от вас  е ходила на ЖК или е раждала секцио при д-р Колева да сподели впечатления. Аз ходя при д-р Колева на ЖК, но съм доста объркана, защото според мен тя изобщо не помни пациентите си! Все пак  не е нормално на 8-мото посещение при нея да се задава въпроса дали е гледано бебето на УЗ и т.н., да не говорим , че ми е правила и две фетални морфологии. Чудя се дали да започна консултации при друг лекар от Токуда, съответно и да раждам при друг или да остана при д-р Колева. Опасявам се да не би да съм мнителна и да сгреша, ако се прехвърля при друг прибързано.
Благодаря!

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 18:24 от stefaninata

# 1
  • Мнения: 3
Здравей, дано моето мнение да ти помогне. Аз родих при Колева януари. Верно така е, не е много внимателна и приказлива, не помни пациентите и при мен беше така. Но мисля, че за самото секцио е добра, върши си работа смело и качествено. При мен операциата мина отлично, без никакви проблеми нито за мен нито за детето. Белега зарасна бързо и е много малък сега. Но това е личното ми мнение разбира се, успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 017
Виж в общата тема за Токуда. Да, дългичка е, но пък има доста мнения и надали всеки писал там, ще сподели отзиви и тук.
Успех

# 3
  • София
  • Мнения: 116
Благодаря ви за отговорите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт