Каква порода е Рапан?

  • 2 593
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 747
Става дума за кученцето от Господари на ефира. Много, много го харесвам, но си нямам идея каква порода е. Някой дали не знае?
Може да се ползва темата за мнения, дали одобрявате участието му в предаването?

# 1
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Каракачанка.... Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 209
На мен ми прилича на каракачанка.
Доста бързо расте Wink

Забавен ми е като се щура насам-натам, а и не личи да се притеснява или плаши Grinning

# 3
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Мисля че е каракачанска овчарка.Стават много едри и силни.Прекрасни кучета,но искат много простор,не стават за апартамент...

# 4
  • Мнения: 1 248
Каракачанка....
голям сладурррррр Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 11 747
Благодаря!  Peace Не, че ще си вземем такова куче, ама много ме радва това животинче и исках да знам. Направо ми иде да намачкам телевизора, като се появи  Laughing

# 6
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Ама е за двор и простор!! Laughing

# 7
  • Мнения: 218
явно малко хора вързват появяването на кучето с "Това предаване се излъчва със съдействието на Германос - .....разходка..."

# 8
  • Мнения: 11 747
А ние нямаме двор.
Чудя се, като порастне и започне да закрива водещите, как ще ходи по масата им, какво ще го правят  Thinking

явно малко хора вързват появяването на кучето с "Това предаване се излъчва със съдействието на Германос - .....разходка..."

айде бе! Това ли е идеята?  Shocked Никога не ми е хрумвало, пък и тяхното куче е друго...

# 9
  • Мнения: 1 475
Каракачанка, четох, че било подарък за РД на водещата, но тя не го искала! И го взимали от развъдника само за предаването и после си го връщали, което е гадно!

# 10
  • Мнения: 1 248
Каракачанка, четох, че било подарък за РД на водещата, но тя не го искала! И го взимали от развъдника само за предаването и после си го връщали, което е гадно!
чесно ли бе  Shocked
много гадно миличкото

# 11
  • Мнения: 11 747
Аз гледах предаването, в което Рачков го връчи на водещата за РД, беше с панделка, но помислих, че идеята е била да го гледат в телевизията. Много е тъпо да го държат в развъдника и да го взимат веднъж седмично  Confused

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
къде го държат? newsm78
мен ме кефи името - рапан. Laughing

# 13
  • Мнения: 1 844
и на мен ми прилича на каракачанка..скоро ще бъде пет пъти по-голямо..и едва ли ще го видим повече на екран..
иначе е сладурско,много бързо порасна..в първото предаване милото беше като в небрано лозе..ама сега се ошлайфа.. Mr. Green
иначе,не,изобщо не съм го свързала с Германос..ако това им е целта..нямам време нито желание толкова да се задълбочавам в сюжета на рекламата.. Wink

# 14
  • Мнения: 3 050
Супер сладур е  Heart Eyes много ме радва като се `шматка` пред камерата. Не само че не ми пречи, но и така ми е по-готино предаването.
Дано си намери добри стопани  Heart Eyes
(а името му е `трепач`  Mr. Green Рапанчоо Heart Eyes )

Общи условия

Активация на акаунт