От кога започнахте да давате "PLASMON"

  • 3 586
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 318
Дъщеря ми е на 5 мес. и я храня така:
7ч.-кърма
10ч.- плодово пюре
13ч.- хумана
16ч.-каша
19ч.- хумана
22ч.хумана
и презноща като се събуди пак хумана
това е менюто  Blush
Интересува ме при това хранене кога е най-подходящо да и дам тези бишкоти "PLASMON" и в какво да ги разтворя  Thinking
Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 9 467
Е на тази възраст си е богато менюто й Mr. Green
...щом имаш кърма, защо даваш хумана?
Относно плазмона-може да се разтвори в хуманата и плодовото пюре ако е по-редичко.

# 2
  • Мнения: 318
аз от самото начало се цедя  Crazyи вече ми е достааааа намаляла и едвам изцеждам 150-160 мл. за сутрешното хранене,и за това сме на хумана  Simple Smile
То менюто е богато но тя яде с 300 зора по около 130-140 гр. от мляко 100-120 от пюрето и за сега пу-пу си изяжда цялата порция каша  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 961
Не знам дали си им чела състава на тези бисквити, но вътре има доста неща, които според мен им е рано да се въвеждат, нищо, че пише за след 4месеца!
Иначе, да, можеш да ги слагаш в хуманата или плодовото пюре, което(пюрето) принципно не би трябвало да заменя хранене, а по-скоро се дава м/у храненията!  Thinking

# 4
  • Мнения: 9 467
аз от самото начало се цедя  Crazyи вече ми е достааааа намаляла и едвам изцеждам 150-160 мл. за сутрешното хранене,и за това сме на хумана  Simple Smile
То менюто е богато но тя яде с 300 зора по около 130-140 гр. от мляко 100-120 от пюрето и за сега пу-пу си изяжда цялата порция каша  Mr. Green

На снимките изглеждате страхотно! Heart Eyes
Това голяма мъка само да се цедиш Confused/защо не суче от теб?/, а кърмата ти намалява, защото цедиш само по веднъж. Ако го правиш по 3-4 пъти на ден, ще увеличиш количеството със сигурност Peace
Това става и с малко помощ откъм храненето-хапвай пълнозърнест хляб, овесени ядки, варено жито, пий повече течности /най-добре вода/.
Та ако искаш да продължиш да я кърмиш още-има начин Wink

# 5
  • Мнения: 324
Аз дадох за първи път бисквита Плазмон на 11 месеца. Дадох една, а останалите ги изядохме ние с кафето. Според мен са много сладки за бебета. Ако се дават бисквити, по-добре да са от най-обикновените, даже "Закуска" не са толкова сладки.
Има и безглутенови на Плазмон, но мисля, че още сте малки за бисквити. Ако искаш да сгъстиш вечерното мляко, за да не се буди през нощта, по-добре сложи малко оризова каша.
...
Та ако искаш да продължиш да я кърмиш още-има начин Wink
Peace

# 6
  • Мнения: 1 328
Аз Плазмон не съм давала изобщо. А на тази възраст давах от оризовите диетични бисквити на.. Ricio май се казваха. Нямат нито сол нито глутен, супер безвкусни са и Саши много ги обичаше. По-късно му дадох и ориз и царевица пак от същия тип, но те бяха солени..
Реших, че е по-добре с тях да си чеше зъбките, отколкото с луканка (от 5 месечно) - едни познати така ме посъветваха  Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 318
На снимките изглеждате страхотно! Heart Eyes
Това голяма мъка само да се цедиш Confused/защо не суче от теб?/, а кърмата ти намалява, защото цедиш само по веднъж. Ако го правиш по 3-4 пъти на ден, ще увеличиш количеството със сигурност Peace
Това става и с малко помощ откъм храненето-хапвай пълнозърнест хляб, овесени ядки, варено жито, пий повече течности /най-добре вода/.
Та ако искаш да продължиш да я кърмиш още-има начин Wink


MTV Благодаря  Blush
Моята глезанка ми я дадоха да я кърмя на 4 ден,понеже родих секцио и тя беше свикнала на лесния начин от шишето  Mr. Green
Мерси за съветите за кърмата  Hug

# 8
  • Мнения: 70
аз лично не препоръчвам Пласмонт, тъй като имат захар и децата ги предпочитат пред заленчуците

по-принцип съм ги давала , в млякото след 7 месец, когато детето ми се е будило през нощта  , за да го засити и заспи
  После се изхитри и само тях ги търсеше и не щеше нищо друго, само мляко с бишкоти #Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 3 742
Аз давам Плазмон преди последното хранене вечер,защото тогава е най-кисел.От 6-тия месец.

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз отговарям за Плазмона- има бишкоти на прах без глутен. Но пак мисля, че ви е рано. Аз лично дадох от бишкотите с глутен към 9- ти месец, така въведох глутена.

За кърменето- МТV ти е писала! Hug

# 11
  • Мнения: 130
Плазмон имат много варианти. имат без глутен и без мляко, имат и за по-големи с глутен. така че - внимавайте какво купувате. иначе има гранулирани бисквити за разтваряне в биберон, малки бисквити, които влизат по-лесно в биберона, по-големи - за държане в ръка и т.н. и т.н. Много са различни и затова 'Откога" не е съвсем правилен въпрос!

Общи условия

Активация на акаунт