Идеи за реклама

  • 4 799
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте на всички.Редовно чета форума, но рядко пиша.Сега имам нужда от някои идеи за рекламни фирмени материали.Тъй като форумът е доста посещаван, моля за вашата помощ. На много места в нета има подобни, но на мен ми трябва нещо по- различно.По- нестандартно.Вярвам, че идеите ще бъдат от полза и на други.Ако темата не е на подходящо място, моля преместете я.

# 1
  • Мнения: 2 477
рекламни фирмени материали???

За какво по-точно става въпрос?
Реклама на какво?
А и тази услуга е скъпо платена,не ми се вярва някой професионалист да я споделя безплатно у форума Grinning

# 2
  • Мнения: 69
Имам предвид, самите материали, които се подаряват около новогодишните празници.Като например календари, запалки и такива неща...Та търся идея за нещо по- нестандартно.

# 3
  • Мнения: 25 447
Колко плащаш?

# 4
  • Мнения: 69
Е, стига де. Simple SmileНяма да печеля от това.Имало  е доста теми за нестандартен подарък, например.Не питам кой знае какво.  Thinking

# 5
  • Мнения: 4 965
Е, стига де. Simple SmileНяма да печеля от това.Имало  е доста теми за нестандартен подарък, например.Не питам кой знае какво.  Thinking

Няма да печелиш, ама все пак - рекламните материали са част от "лицето" на една фирма.
Част от работата ми е свързана и с рекламните материали на нашата организация и знам какво е постоянно да измисляш свежи идеи...
Хем ползваме и няколко рекламни агенции, но уникалността не е маловажна.
Не бих споделила идеите си безплатно... Peace

# 6
  • Мнения: 218
зависи от фирмата и от бюджета на рекламните материали...

сещам се - за колегите - по 1 плейбойка с голяма червена панделка и бяла фланелка с името на фирмата... за колежките - по 1 мачо в същата опаковка...

п.п. в тоя форум сичките теми ги избива на сех, рано или късно...

# 7
  • на майната си
  • Мнения: 424
Е, стига де. Simple SmileНяма да печеля от това.Имало  е доста теми за нестандартен подарък, например.Не питам кой знае какво.  Thinking

Да де, но става въпрос за личен подарък. Това, за което питаш му се вика рекламна кампания Grinning, в момента работя по няклолко.
Ти може да не спечелиш, но фирмата при добра стратегия със сигурност няма да загуби.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 210
Един безплатен съвет - намерете си добра агенция с добри, богати каталози, от които наистина да можете да си изберете нещо по-така!

# 9
  • Мнения: 2 111
Dorotea36, смятам, че подходът ти е изцяло погрешен. Така задавайки темата, без да съобщаваш продукта, таргет групата, бюджета и разните други параметри, които маркетинг специалистите използват, когато брифират рекламните агенции, нищо няма да получиш. Също, рекламните материали би трябвало са част от цялостна комуникационна стратегия, а не изолиран елемент от нея, реализиран абсолютно самоцелно.

С други думи, хвани напиши един брийф. Ако не можеш ти - някой друг. След това го пратете на рекламна агенция. Щото за тези услуги се плаща.  Peace

# 10
  • Мнения: 69
Ок, разбрах.Моля модераторите да заключат темата.

# 11
  • Мнения: 740
Въпросът ти е не за рекламна кампания, а за рекламни сувенири, които се раздават на коледно - новогодишното парти на колегите, нали?
Но и те се съобразяват спрямо дейността на фирмата, а така без никакво уточнение не мога да ти помогна.

# 12
  • Мнения: 3 216
Очакваш форума да ти свьрши твоята работа?

Лично аз имам много идеи за такива неща,обаче за без пари нищо не казвам и се сьмнявам,че някой професионалист ще сподели просто от добра воля Naughty

# 13
  • Мнения: 270
Пиши ми на лични но взимам скъпо...  Mr. Green

# 14
  
Здравейте аз съм Дани.

Работя в една фирма, която често поръчва рекламни сувенири и аз съм човека , който избира рекламните агенции от които поръчваме.Трябва да ти кажа че в момента на пазара има много такива, но е най-добре да избереш някоя по - малка, защото те нямат много клиенти и цените им са по - ниски пък и винаги са по любезни.И в големите рекламни агенции работят много рекламни представители и те често не могат да се разберат помежду си което обикновено ти забавя поръчките.

Фирмата с която работя в момента се казва ABT (авангардни бизнес технологии) и съм много доволна от тях.

Момичето с което работя там се казва - Виолета Лазарова

GSM: 0886 91 56 59

Тя ще ти помогне да избереш най - подходящото.

Надявам се да съм помогнала
Успех

Общи условия

Активация на акаунт