лош балсам за коса

  • 1 133
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 451
Не можах да намеря нищо във форума, но да ви се оплача от един балсам за коса, който използвам от няколко месеца - Schwarzkopf Gliss Hair Repair Total Repair Conditioner For Dry, Damaged Hair - косата ми ужасно взе да пада от него и изобщо не се възстанови.
Твърдя даже, че по скоро ми увреди косата, отколкото да и помогне да се посъвземе.
Sad

# 1
  • Мнения: 707
Защо така се е получило  newsm78? Аз често ползвам продуктите на Глис и не съм имала оплаквания.

# 2
  • Мнения: 4 053
аз не харесвам тази марка, но, според мен не е задължително да ти пада косата от балсама  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 187
В момента сезона е такъв, защо реши, че е от балсама? Моята коса също пада повече!

# 4
  • Мнения: 311
аз се сдобих с невероятен пърхот от тази серия на глис Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 581
 Косата може да пада по много причини, може да не е точно от балсама.
 На мен нищо на Шварцкопф не ми понася, косата ми става отвратителна от продуктите им.За мен обяснението е, че на всяка коса и кожа едни и същи продукти се отразяват различно и всеки трябва да си намери "своята" козметика.

# 6
  • Мнения: 2 451
Знам само, че си го купих по препоръка на приятелка, очевидно косата и добре се повлияваше.
Резултатът при мене обаче беше отрицателен - съвсем се проскубах.
Спрях го точно преди месец и сега  не пълня четката с косми, както тогава.
И не по темата - може ли да спя с Тривитаминол - маската?

# 7
  • Мнения: 223
да не е бил развален нещо?
Или да имаш непоносимост към някоя от съставките на тази марка?
Аз съм фен на глис, нямам такива проблеми,но пък съм се оплаквала от други продукти на които хората се радват и им действат добре...
тааа си е индивидуално
но щом си забелязала това-просто избягвай да ги използваш вече
  55

Общи условия

Активация на акаунт