къде във Варна ABC Design - количка

  • 1 849
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
това ми е въпроса и по-конкретно, ако някоя мама скоро е имала наблюдение има ли го Rodeo-то?
много ще се радвам да ми отговорите  Praynig

# 1
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
в магазин Бебчо гледах, че имат от АВС Design, но какви модели не знам.
http://bebcho.bg/bg/details.php?id=37 - пише, че е налична

# 2
  • Мнения: 107
благодаря колибри  Hug, аз в нета мога да я поръчам и от официалния им вносител  Simple Smile
таткото обаче иска да я види на живо, защото се колебаем между 2-3 колички  Thinking
ние си извадихме списъка с магазините във варна, но едва ли артикулите им са еднакви
та затова се нуждаем от малко практическа помощ - за да се ориентираме  Simple Smile
по принцип кои магазини са добре заредени - с колички и т.н. и конкретно Родеото или от този клас  newsm78

# 3
  • В мечтите
  • Мнения: 639
А дали са удобни тези колички аз се двуумя м-у Куини бъз и АВС - Родео и не знам коя е по добра Thinking

# 4
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
благодаря колибри  Hug, аз в нета мога да я поръчам и от официалния им вносител  Simple Smile
таткото обаче иска да я види на живо, защото се колебаем между 2-3 колички  Thinking
ние си извадихме списъка с магазините във варна, но едва ли артикулите им са еднакви
та затова се нуждаем от малко практическа помощ - за да се ориентираме  Simple Smile
по принцип кои магазини са добре заредени - с колички и т.н. и конкретно Родеото или от този клас  newsm78

на  мен ми харесва избора в магазин Рошко - там има Бебе конфорт, Макларън,.... но няма Куини. На ул. Воден има един магазин с хубави колички - там има Стоке. Трябва да се поразходите Simple Smile

# 5
  • Мнения: 107
аз се обадих в софия и разбрах - в магазини Бебчо ги има  Simple Smile
но все пак благодаря на всички мами
в крайна сметка май ще вземем родеото  Simple Smile
иначе и куинито много ги хвалят, но вече нямам нерви да разучавам и техните модели  Shocked
важното е да е добър клас количката - няма начин да не е удобна, все пак е 1000 лв, някои си купуват леки коли за толкова пари  Simple Smile ами така де  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт