Гинекологична операция в хирургиите на Пещерско шосе

  • 2 306
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 926
Здравейте, момичета!
Обръщам се към жени, претърпяли гинекологични операции в АГ-отделението на Пещерско шосе.Предстои ми такава и ще ми бъде много полезна каквато и да е информация.
Интересува ме и как стои въпроса с придружителите, със Вип стаите....изобщо всичко.
Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 674
Здравей ! Аз съм лежала в това отделение,много съм доволна от лекарите и акушерките. Не са ми правили гинекологична операция,но лежах там. Има 2 или 3 вип стаи,като едната е само с 1 легло,а другата/ите с 2.Аз бях в единичната.Не е лукс,но е ОК.
Има си телевизор (работи с монети),климатик,хладилник,гардероб,баня и тоалетна.Може да ти идват на свиждане по всяко време вътре в стаята.Струваше 100 лв за 7 дни.Така беше преди година,но мисля че цената все още е същата.А след самата операция,мисля че трябва да имаш придружител 24ч. не съм сигурна обаче.Нека някой друг да каже по-точно.Като цяло в отделението е чисто и топло.
Успех и бързо възстановяване!!! Кой лекар ще те оперира?

# 2
  • Мнения: 2 926
Много благодаря за информацията izabela83 , ще ме оперира д-р Кондов.
Придружителя само 24 часа ли е или може за повече?

# 3
  • Мнения: 1 900
Специално за лекаря нямам мнение. Отделение като отделение. Защо не попиташ за придружителя? Мисля си дори, че ако искаш да плащиш и другото легло в стаята може да си е при тебе през цялото време.

# 4
  • Мнения: 2 926
Разбира се, че ще попитам, но когато отида.
В момента събирам предварителна информация.

# 5

Общи условия

Активация на акаунт