кожен лекар за бебе

  • 2 517
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 157
Препоръчайте ми кожен лекар-става дума за бебе за много яко подсичане-не само около дупенцето,а и гънките,и топките..и просто е страшно-кожата му е зачервена до кръв и почти постоянно пищи от болки.Купила съм всички възможни кремове за подсичане,но не става -обикновен цинков крем(здраве,бочко,бейби тан),дефламол,хидрокортизон,нахткерцен-нищо не помага и се притеснявам да не е някаква гъбичка.Днес ходихме при педиатърката,но е болна до края на седмицата,а не ми се стоеше час и нещо да ни приеме тази,която я заместваше,а и като не я познавам нямам много доверие.
Няма значение дали работи с НЗОК или не,просто искам да е добър лекар и да не претупа за 2мин и да ни изпише някакъв стероид просто за да се отърве от нас.Благодаря.
  Пускам темата и тук(освен в здравния),защото се надявам да ми отговорят повече хора.

# 1
  • Мнения: 9 814
Запиши си час  в Токуда там има страхотни кожни специалисти- Росица Денчева завеждаща отделението, д-р Люси Попова...

# 2
  • София
  • Мнения: 574
Аз от Токуда не съм доволна-5 месеца лекуваха дъщеря ми от дерматит,накрая отидохме при проф.Николай Цанков.Това е шефа на дерматологията към М.А.Не работи със здравната каса,прегледа е 40 лв.Трябва предварително да си запишеш час на тел.:923 06 84.Успех!

# 3
  • Мнения: 32
Препоръчвам ти д-р Ангелова, в 29-та поликниника.На нас много ни помогна за един дерматит.тел, 0899 419181

# 4
  • Мнения: 3 157
Благодаря на всички за отговорите,почвам още сега да звъня.

Общи условия

Активация на акаунт