Идеи

  • 1 230
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
За съжаление моята сватба беше преди цели 10г  ooooh!но сега се сещам за някои неща които биха направили деня по романтичен  Heart Eyes newsm51като примерно рано сутринта преди сватбата младоженеца да изпрати на бъдещата си съпруга букет цветя с някакво любовно послание married Two Hearts txtlovesДайте още такива идеи

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Блях Crazy
Язък, че току що омахах половин бурканче нутела. Можех просто да отворя тази тема и да задоволя глада си за накъртващо сладко, без да ми се лепне на задника Mr. Green

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Абе романтика ... при условие, че ти всичко организираш, и до последния момент си на щрек да не би нещо или някой да се издъне, последното за което ще се сетиш е да пратиш букет. Rolling Eyes
Но както се казва "думне ли тъпана" почват веселбата и незабравимите моменти  Wink

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Опирайки се на последните две мнения и на личната си омраза към всякакви всенародни веселби, споделям моята идея.
Не правете сватба. Хващате си шапката и младоженеца (може и без него) и бегом на пътешествие. И без това роднините винаги са обидени за нещо. Поне да има за какво.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 305
Ммда. Мога да ти дам идея. Фризьорката да започне да те прави навреме, за да не се налага, младоженеца да те чака пред вратата, докато ти още се преобличаш, затворена в спалнята.  Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 843
Ммда. Мога да ти дам идея. Фризьорката да започне да те прави навреме, за да не се налага, младоженеца да те чака пред вратата, докато ти още се преобличаш, затворена в спалнята.  Crazy
hahaha hahaha hahaha не съм била единствената. Мойта не можа и да излезне та се чудеше къде да се дене.

# 6
  • Мнения: 173
Опирайки се на последните две мнения и на личната си омраза към всякакви всенародни веселби, споделям моята идея.
Не правете сватба. Хващате си шапката и младоженеца (може и без него) и бегом на пътешествие. И без това роднините винаги са обидени за нещо. Поне да има за какво.  Mr. Green
newsm20

# 7
  • Мнения: 209
Ееее стига де,нямате ли нужда поне от малко романтика???!!! ooooh!

# 8
  • Мнения: X
Нели, нелии....
Излез, разходи се, порадвай се на сутрешната мъгла. Какво си се забила у тоз форум да търсиш романтични идеи ? Баш в свърталището на хиените си се набутала да апелираш за повече роматика. Нидей моля'т'са така. Тук народът отдавна е обръгнал и отдавна нищо не може да го учуди. Не се умилява при вида на розови сърчица и пухкави зайчета. Тук  знаем, че наааай-важното е да бъдеш естествен и се стараем всячески да  вкараме вида си и възгледите си във що-годе приемливи натуралистични рамки, гледайки розово през иначе черни на цвят слънчеви очАла  Sunglasses

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
романтика ??? Та това е сватба не предложение за брак на брега на морето .....

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ееее стига де,нямате ли нужда поне от малко романтика???!!! ooooh!
Имам нужда и най-важното, имам много романтика в живота си. Сватба и романтика обаче са взаимноизключващи се понятия.  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 454
Хм...за какво са тези идеи? За някаква сватба на твои близки ?

Нели, нелии....
Тук  знаем, че наааай-важното е да бъдеш естествен ...
Е, аз съм си естествено романтична ...и какво Simple Smile

А и по-малко романтично ли ви изглеждат и звучат всички видове 'петиции' , които срещам като теми във форума - за по-добро бъдеще, за децата, за свекъра и за свекървата.... Simple Smile

# 12
  • Мнения: X
Ами именно, точно така трябва. Браво, браво!

# 13
  • Мнения: 2 161
Както съм нервна пред всяко важно събитие и като знам в последните минути колко е тежко-коригираш грим,прическа,рокля.И само това остава в най-сюблимния момент да ми изпрати трева по куриер!Незнам колко тъп трябва да си,за да не усетиш момента.

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Както съм нервна пред всяко важно събитие и като знам в последните минути колко е тежко-коригираш грим,прическа,рокля.И само това остава в най-сюблимния момент да ми изпрати трева по куриер!Незнам колко тъп трябва да си,за да не усетиш момента.
hahaha  hahaha  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт