Отговори
  • Мнения: 699
Нова тема :


    Да започнем слабеенето ... .... от ДНЕС !!!  
                                                                      Да обявим война на излишните килограми !


                                                                              

Как ???

Ами с усмивка  ,  малко инат  ...  и без глад     Peace  

Хапваме си добре   Mr. Green :
                   

       

Слабеем по режимите изготвени от :
диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ 
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
тел: 0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog 

Спазването на режима не означава лишаване от храна, а правилната й консумация.
В нея е важно количеството, качеството и съотношението на приеманите храни.
За всеки човек, в зависимост от неговите индивидуални нужди се изготвя индивидуална програма на хранене !!!



                                                                 

                                                                                                            Старите ни темички :
                                        №1     №2     №3      №4     №5      №6   №7     №8    №9    №10    №11    №12     №13     №14    №15  №16    №17  №18    №19   №20
                                                                                     

Защото всички искаме да изглеждаме така :

 

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 219
Хаясче страхотно си се справила с оформлението.

# 2
  • Мнения: 647
Hayasy страхотно си се справила. Мноого благодарности за новата тема и едно голямо  Hug

Джинджито си има достоен заместник. А какво става с нея? Ще и дърпаме ушите. Сигурно вече се гледат с малкия сладур и забрави тук за нетърпеливите Симеоновки дет я мислят.

Лека вечер момичета

# 3
  • Мнения: 699
Ауууууууу, колко сте бързи, аз не съм оправила още линка към темата и вие вече 2 отговора.

Ми всички се измъкнаха от таз задача и ме нахендриха мен. Джинджито добро дете, предаде всичко без бой и ей на сега аз поех щафетата. Дано скор имаме новини от нея или поне от ВОЛНА ПЕПЕРУДКА. Ще се боря с линка утре, че сега мъжото ме гони да гледа мач.

Лека вечер и нощ от мен.  Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 699
Добро утрооооооо!

Кафе, чай, сок и закуска.



С новата тема, пожелавам да посрещнем на Джинджито бебето и мнооооооого минуси.

Лек и хубав ден.

# 5
  • Мнения: 367
Ееееее Хаясченце браво бе миличка , достойна отмяна . Hug Hug Hug
Ми нахендрихме те ама хабер си нямам какво що. Ще черпим като се видим кво да правим.
Аз от 2-3 странички насам се чудех кво ли ще става сега newsm78
Нащо Джинджи я има ден, два и остават по предварително четене , ама знае ли се кога точно.
Тя тая тишина напоследък не е случайна според мен newsm78 newsm78 newsm78
Току виж днес, утре големи новини на нашите странички  smile3504 Misc Baby Bottle newsm07
Дано всичко мине по вода. Джинджиииии леко раждане мила
Скоро да видим снимка на юначето  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Чакаме Пипирудата да прифърчи  Heart Eyes
Деси е наред после Тумпи .Криси никаква не се обажда  newsm78 и след това живот и здраве моя милост  newsm47

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 09:18 от Felina

# 6
  • Мнения: 572
Тъкмо си мислех какво се случва с новата тема и кой ще я прави Simple Smile
Браво, Хаяси!!!
Днес и аз ще опитам да започвам пак режима на Симеонов, пък дано успея да съм режимна...Сега съм на чайче Simple Smile

Записвам се като начални кг 55.4 кг (Когато отидох при Оги бях 61.6) и се боря за свалянето на още 5-6 кг Wink

# 7
  • Мнения: 153
Хаяси, браво за темичката  Hug

На Джинджи и аз пожелавам леко раждане и дано скоро да имаме добри новини  Heart Eyes

Питче, благодаря за линка за витамините в предишната тема. Не можех да си го намеря у нас и точно на време ти го даващ  Peace

Борянчето ми се губи тази сутрин. Айде кафето изстина Simple Smile

iletovp, ще ги опукаш и тези кг  Peace

Фелинче, как е малък бебчо? Каката радва ли се, че ще си има братче или сестриче?

Аз да ви се похваля - днес съм почивка и успях да поспя малко повечеко.
След малко се захващам да си поуча малко по английски, че ей го сега Декември ще дойде, а изпита е на 6-ти.
Ще гледам да папам режимно, но доколко ще успея е под въпрос Simple Smile

Режимен ден на всички   bouquet

# 8
  • Мнения: 290
Добър ден!   love001
Баси, аз докато се завъртя и нова темичка се появила.
Благодарско, Хаясче!  newsm20 newsm20 newsm20 Не ни се сърди... много  newsm17 Темичката е супер!  newsm51 newsm51 newsm51
Оф, Ели, в офиса съм още преди 8, но до сега се борих с едни глупости... Добре, че Хаясчето е сервирало кафенце, че и хапване.   bouquet
Нашто Джинджи сигурно вече чака пристигането на stork-boy, а ние чакаме да прелети Пеперудката с новини... Гледам на лентичката на Джинджи пише, че остава само 1 ден - тя сигурно е вече във Варна newsm78  Леко раждане, миличка! Hug Hug Hug
Фелинче, Питчето сега съвсем лежерно ще ти прескочи въпроса  - той остана в старата тема  smile3503 На мен също ми е любопитно, ама.... Как е футболистчето? Каката гушка ли тумбака? Ще чакам да се обадиш, като се заявиш през ноември.
Режимен ден, момичета!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 11:13 от БорянаІ68

# 9
  • Мнения: 3 118
 newsm08
Дубрютру!
Перфектна темичка! Хаясче, мерси! То нема дореждане бре да му се незнае, човек една сутрин да се не появи и хоп - нова тема!
Фелинче, пиленце!  Hug Това пиленце на аварата е едно известно италианско пиленце. За лош късмет не го познавам лично  Mr. Green

Поздравления на всички дет удържат фронта с режима! Мен в момента ме борят едни Фафли Ная, за коит дори не щъ да зная, ама....

А нащо Джинджърче, мен ако питате вече си е станала мама! Жива и здрава да ни е! И малкия юнак и той!

# 10
  • Мнения: 699
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 Лелеееееее момичетаааааа, само трябва да ме видите в каква еуфория съм. Малко спам, но да споделя и с вас, че успях да си преместя жужето в по-близката ясла. Класирали сме се и днес успях. За малко да го пропусна. Много съм щастлива.
Да се похваля и че съм режимна даже и обяда ми е режимен, нищо че си заслужава една яка почерпка. Сега си хапваааааааааааааааам с голяяяяяяяяяяяяяяям кеф.

Пеперудкеееееееееееее, нямаш ли новини нещо вече. Ейййййййй ще се побъркам от любопитство, нямам търпение.  newsm32  newsm07 smile3504 newsm30  ylinfant fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 11
Здравейте, момичета!  Simple Smile
Имам едно въпросче:) В менюто си имам възможност за задушени зеленчуци, само че не е посочено какви. Дали мога да си вземам от готовите замразени, в тях има царевица и грах и не съм сигурна дали те са позволен:)
Мерси предварително:)

# 12
  • Мнения: 699
Slavi_S аз си правех супа с такъв микс, но гледах да не ям моркови, грах и царевица и започнах да си купувам броколи и брюкселско зеле. Обаче хич не съм фен на тия варени зеленчуци и започнах да си слагам каквото обичам и това което е позволено. Е, отнема повече време, но пък ми е по-вкусно. но да си призная ям основно доматена супа, защото от другите без картоф и фиде не ми е вкусно. Егати колко писах и колко глупости изписах.
Абе с две думи като нямаш друго и с това става.

# 13
  • Мнения: 290
Добро утро, момичета!
Закусчица с екстри. Заповядайте

Хаясче, супер! Друго си е да ти е близичко яслата. И с режимчето си Ок. Браво!
Режимен ден на всички!  Hug Hug Hug
И петък е все пак!  Wink

# 14
Добро утро Simple Smile
Пожелавам усмихнат и успешен ден на всички:)
Мерси,hayasy, ще се опитам и аз да не ги ям тези зеленчуци в такъв случай:)))

Общи условия

Активация на акаунт