Почистване на кожени мебели

  • 33 441
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Моля ви препоръчайте ми препарат за почистване на кожени мебели  Praynig
Имам един, който уж бил хубав ама за нищо не става.... И забравих да кажа, че мебелите ни не са от естествена, а от еко кожа  Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 2 415
Има едни препарати - Guardian. Те имат серия за кожа и серия за текстил. Много са добри, но до сега не съм си интересувала имат ли за еко кожа отделни и може ли тези за кожа да се ползват newsm78 Иначе са много добри, американски са. В щатите са в едни много красиви повечето метални опаковки, тук са в пластмасови, за да са достъпни като цена...

http://www.metroguardian.net/shop/leather-cleaner-c-1.html

# 2
  • София
  • Мнения: 7 980
Вкъщи имам кожена гарнитура и кожени столове в трапезарията. Почиствам ги с някакъв препарат от Метро, Astonish или нещо подобно... Гадно мирише и не мога да кажа, че съм възторгната от него, но върши горе-долу работа... Случвало ми се е да почивствам мебелите с някакво евтино тоалетно мляко или с Медикс за мебели...

# 3
  • Мнения: 1 170
С прясно мляко също много успешно се почиствали (аз лично не съм пробвала, защото нямам кожени мебели; знам го от клиенти Peace )

# 4
  • Мнения: 1 427
Аз моето канапенце го чистя веднъж седмично с мека гъба и обикновен течен сапун,после с онези гъбички за обувки,от 50 стотинки Laughing
Обаче трябва да изчакаш няколко часа добре да попие,преди да седнеш.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 911
дивана и трапезарните ни столове са от еко кожа, по няколко пъти на ден се налага да бъдат почистени от трохи, крем, оплескани с какво ли не пръстчета  Crazy използвам мокри кърпички и съм много щастлива, че не стана по моята като избирахме дивана - бях твърдо против кожа, но сега се чудя дали някоя друга материя би се почиствала толкова лесно и да не личат никакви поражения
а с това мляко направо ме разбихте, само като се сетя как мирише дрешка, окапана с мляко и ако не е запрана веднага  Sick

# 6
  • Мнения: 79
Момичета мерси за отговорите  Hug
Ще пробвам някой от вариантите и ще докладвам кой е подействал  Peace

# 7
  • Мнения: 1 170

а с това мляко направо ме разбихте, само като се сетя как мирише дрешка, окапана с мляко и ако не е запрана веднага  Sick
Не убивай месенджъра, казвам какво са ми споделяли Laughing .

# 8
  • Варна
  • Мнения: 911
 Laughing добре, няма  Joy

# 9
  • Мнения: 1 426
чистала съм със всякакви препарати, но най хубава работа върши обикновено почистващо мляко за лице (от тези за почистване на грим)

# 10
  • София
  • Мнения: 2 801
Направо ме изненадахте с тези млека, ще взема да опитам и аз Peace

# 11
  • Мнения: 3 675
Аз нямам таквоз чудо в къщи /т.е. кожени мебели/, но мисля че разтвор от топла вода и обикновен тоалетен сапун, също върши работа.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
За ежедневно освежаване и общо  почистване тоалетните млека стават , но аз имам  надраскано  с химикал и флумастер върху еко кожа досега не съм открила препарат с който да го махна ....пробвала съм  сано за кожа , тоалетни млека и почистващи кърпички без ефект, тъй като петното не е прясно мисля че е попило в кожата и няма да се изчисти с нищо и се отказах да купувам повече препарати

# 13
  • Мнения: 3 575
Ще споделя моя скромен опит в почистването на бял кожен диван:
- Guardian - не съм впечатлена
- Astonish - ужасен, не знам дали въобще чисти, но после лепне и имам чуството, че въобще не подхранва кожата
- Sano крем - много съм доволна, едновременно почиства, подхранва и придава блясък
- Sano гъбка - най-доброто за почистване, маха всичката мърсотия, но много бързо се изхабява, за моя диван отиват 4бр; после трябва да се намаже с нещо подхранващо

# 14
  • София
  • Мнения: 2 952
- Astonish - ужасен, не знам дали въобще чисти, но после лепне и имам чуството, че въобще не подхранва кожата
- Sano крем - много съм доволна, едновременно почиства, подхранва и придава блясък
Блях, ми аз днес купих Астониш  Crossing Arms, явно съм ес минала.
Сано крем е специално за кожа ли или е нещо друго?
Аз досега зачиствах само с вода и микрофибърна кърпа, но реших да пробвам специален препарат и така купих Астониш-а.

Общи условия

Активация на акаунт