3-ТИ КЛАС И ДИЛЕМА ЗА НОВО УЧИЛИЩЕ

  • 675
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Мили мами, моят син е в трети клас. Учи в една, "уж" добра гимназия. Обаче не попаднахме на класна. Дисциплината е ужасна в клас и междучасията. Уроците се предават като на студенти- с конспект, записан в тетрадките, останалата част от урока се преподава устно. Децата се оставят сами в клас много често или се вика заместник за определени часове от деня. Thinking Говорих с ръководителката още първи клас и тя обеща, че нещата ще се променят...уви!
Моля ориентирайте ме за дилемата ми къде да го преместя- в ОУ "Кирил и Методий" или в Трета гимназия "П.Славейков". Много ще съм благодарна ако имате информация и за класните ръководители на третите класове(за да не попаднем от трън-та на глог).

# 1
  • Мнения: 168
А в друг клас на същото училище не става ли? Добре е впечетленията да са лични. Един харесва едно, друг - друго.

# 2
  • Мнения: 15
Благодаря за мнението! Много си права...от 2 дена точно това ми се върти като идея...Вчера бях на разузнаване- има само един качествен клас, в който синът ми дори имаше възможността да попадне тази седмица (неговият клас беше на екскурзия). Разликата е от земята до небето. Уроците освен, че се обясняват и се записват подробно, а поведението на децата е повече от примерно. Винаги съм мислила, че няма по-лоши и по-разглезени и недисциплинирани деца- щом тази класна е успяла да въведе ред ( а тя не е подбирала децата с предварително проучване), значи и другаде може това да стане...

Общи условия

Активация на акаунт