лекува ли се инфекция IgG

  • 1 214
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте д-р Райчева искам да ви питам:откриха ми цитомегалвирус IgG положителен и херпес симплекс вирус също IgG положителен трябва ли лечение?Объркана съм трябва ли да се лекува минала инфекция?МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!!!

# 1
  • Мнения: 287
Смятам,че трябва да се лекувате само когато имате активна инфекция.

# 2
  • Мнения: 104
Здравейте докторе благодаря за отговора,мойта лекарка ми предписа изопринозин и имунобор за 3 месеца за лечение на тези вируси,понеже имам 2 спонтанни абортта и всички други изследвания,който тя ми прави са добри.Сега съм малко объркана какво да правя ПОСЪВЕТВАИ ТЕ  МЕ!!!

# 3
  • Мнения: 287
Това лечение  е за засилване на имунната система.

# 4
  • Мнения: 104
Благодаря ви за отговора д-р Райчева,но сега съм много объркана Sad да продължавам ли да пия тези хачета или не?(доста са скъпички) или да правя и други изследвания и какви?правила съм анти фосфолипидни антитела,хромозомен анализ.микробиология,хламидия,рубеола и всичко е добре само херпеса и цитомегаловируса са Иг Г положителни.МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙ ТЕ МЕ  Cry какви изследвания още да направя?








# 5
  • Мнения: 287
Повече нищо не можете да направите;единственото което мога да кажа е че предписаното Ви лечение е много  дълго;един месец е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт