Знае ли някой,какви съставки съдържа упойката

  • 1 883
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Привет на всички!Имам киста на гърдата и ма предстои операция на 10.11.Днес ми правиха подготовка за нея,като ми направиха необходимите изследвания,които трябва да се направят преди всяка операция.При тестуването се оказа,че имам алергия към нивалина,дормикум,синтостигмин .Утре анестезиолога ще ми каже ще има ли операция или не.Много ми е притеснено,защото преди 2 години ми правиха пункция на същата гърда,реших се на операция,но сега вече не знам какво искам.Знае ли някой какви съставки съдържа упойката?Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 074
И какво те притеснява ?
Бъди сигурна, че анестезиолога ще се съобрази с алергиите ти.
А според мен е добре, че си се решила на операция.

# 2
  • Мнения: 3 914
И какво те притеснява ?
Бъди сигурна, че анестезиолога ще се съобрази с алергиите ти.
А според мен е добре, че си се решила на операция.
Така е Peace
Каквито и да са ти алергийте,операця ще има и паралелно с анестезията,ще ти бъде поставен Урбазон,така че спокойно,всичко ще е наред Hug

# 3
  • Мнения: 25 449
Зависи. Има най-различни упойки и работата на анестезиолога е да прецени коя е най-подходящата за теб.
Бъди спокойна и бързо оздравяване!

# 4
  • Мнения: 1 545
Нивалина съдържа галантамин / Galantamine/, дормикума съдържа мидазолам/ Midazolam/, синтостигвина съдържа неостигмин / Neostigmine/. Това ли питаше?

# 5
  • Мнения: 835
Ще ти пуснат противоалергична терапия 3 дни преди операцията и 1ч преди това също ще ти направят противоалергично средство, така, че няма проблем с упойката.
Това, че си алергична, не значи, че няма да се оперираш.Вече алергиите са нещо често срещано.
Споко,анестезиолозите си знаят работата.

# 6
  • Мнения: 166
Остави нещата в ръцете на анестезиолога-упойките са най-различни.Той ще съобрази какъв трябва да е подхода при теб и каква точно премедикация да ти се направи.От теб се иска само да бъдеш спокойна.Успех!

# 7
  • Мнения: 25 449
Силви, изчисти си кутията!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт