Защо се потриса

  • 1 388
  • 8
  •   1
Отговори
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Здравейте мамчета,
Имам следния проблем :малкото буболече започна от около един месец да се потриса(нали знаете как се потриса човек напр.ако пие горчиво хапче ,или хапне развалена храна)
Та аз го наблюдавам внимателно и не установявам някаква зависимост в потрисането.Прави го в различни етапи от деня,не е повлияно от храна,или от факта ,че му се ходи на тоалетна newsm78
Просто си го прави от време на време(в последно време доста често)
Наблюдавам го и не виждам да изпитва дискомфорт.Живичък е много активен
Ми вече започнах да се притеснявам ,ама понеже е от неизвестното направо не мога да си намеря място tantrum
Споделете опит, или мнения ще ви бъда безкрайно благодарна
Поздрави

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Моят син се потрисаше всеки път, като се изпиша в памперса. Беше ми много смешно. Не се тревожи, сигурно е от това. Наблюдавай го внимателно и ще разбереш причината. Laughing

# 2
  • Мнения: 46 437
Хихихи и дъщеря ми така - когато пишка или ака  hahaha Така я излавям, когато съм свалила пампата за смяна и като се затресе, бързо я затварям, че иначе  Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 1 546
Моят син също така правеше. Побърках се докато и аз разбера от какво е...ами от пишкането. Когато го сложих на гърне и се изпишка го видях че се потриса по същия начин. В началото все си мислех, че може да му е студено. Thinking

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И Мони така правеше - сега, като чета мненията на другите мами, си мисля, че и при нея е било свързано с пишкането, но не ги свързвах до момента Embarassed! От само-себе-си изчезна.

# 5
  • Мнения: 2 596
И при моя дребчо е така, когато пишка. Няма нищо обезпокоително.

# 6
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Извинете за тъпия въпрос, но кое по-точно действие имате предвид под "потриса" - потреперва или съответната мимика на лицето?

Не съм забелязала някакво обезпокоително поведение при дъщеря ми, но аз и не съм вече по цял ден с нея. newsm78 Хубаво ще е да бъда подготвена, ако се появи

# 7
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Благодаря ви момичета    bouquet
Може и да сте прави,че го правят докато пишкат,аз няма как да разбера защото сме още на памп.(не ми го е правил докато е без)
Но съм сигурна ,че не го прави когато Sick ходи по-голяма нужда
И като се замисля Thinking май е пикането

Извинете за тъпия въпрос, но кое по-точно действие имате предвид под "потриса" - потреперва или съответната мимика на лицето?

Не съм забелязала някакво обезпокоително поведение при дъщеря ми, но аз и не съм вече по цял ден с нея. newsm78 Хубаво ще е да бъда подготвена, ако се появи
Повече е като потреперване

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Хе-хе, И Нели го прави като пика в памперса

Общи условия

Активация на акаунт