Алергия и кърмене

  • 359
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Здравейте кърмещи майчета!

Момиченцето ми се разболя - червено гърло. Последва антибиотик. За съжаление разви алергия към него и се  обрина. Започнахме друг антибиотик, но обрива отново се появи. Спряхме го и него. Сега сме на строга диета - само картофи и ябълки и хипоалергенно мляко. Лекарката ми каза да спра да я кърмя тия дни докато не премине алергията. Аз нямам по-принцип много кърма вече, но успявам да изцеждам по 30-40 мл на ден и ми се иска да й ги давам (нали кърмата е най-ценното и може по-бързо да се оправи като приема кърмата). Страх ме е обаче да не се появят пак пъпчиците. Лекарката каза да спра всякакво мляко - кисело , адаптирано , дори и кърмата докато не отшуми алергията към антибиотика.
Какво мислите? Дали ще се обрине от кърмата?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Как така ще спираш кърмата...ей тия доктори  #2gunfire
Кърми си бебчо, това е най-доброто, което можеш да му даваш в този момент. Само ако искаш може да ограничиш приема на мелчни продукти, но не и да спираш да кърмиш.

И един съвет. Обърни се към хомеопат - класически. Може да ви помогне да се справяте с болестите без антибиотици и съответно без алергии и нужда да спираш кърменето Wink

Успех и скорошно оздравяване  bouquet

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
По-добре избягвай млечните в твоето хранене, защо пък да не й даваш кърма! Shocked И още нещо - моя син на тази възраст показа алергия към картофите и ябълките, така че те не са непременно хипоалергенни продукти. Най-добре само кърма...

# 3
  • Мнения: 590
И един съвет. Обърни се към хомеопат - класически. Може да ви помогне да се справяте с болестите без антибиотици и съответно без алергии и нужда да спираш кърменето Wink

Успех и скорошно оздравяване  bouquet

Подкрепям! Потърси добър класически хомеопат. Ако избягваш млечни продукти, можеш спокойно да си кърмиш детенцето.  Успех!

Общи условия

Активация на акаунт