Ехинацея или Имунокид

  • 4 530
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 729
Педиатърката на дъщеря ми препоръча едно от тези двете имуностимуланти.Кое според вас е по-добро?   Thinking

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ехинацеята съм я давала, също по съвет на педито. Не помогна, поне на нас. Другото не съм го ползвала. Защо не пробваш с вит. Ц, мед и лимон? Сутрин и вечер давам, ако не друго, поне една лъжичка мед.

# 2
  • София
  • Мнения: 529
Кое е по-добро не мога да ти кажа, защото ехинацея не съм ползвала. Но от имунокид-а определено съм доволна.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 114
И от двата продукта съм доволна. Зависи кое от тях детето ще "преглътне" с по-голямо желание.

# 4
  • Мнения: 581
 Ехинацеята не бива да се приема продължително.Аз я давам само в началото като усетя, че детето се разболява с цел избягване на болестта.Определено има ефект за пресичане на сериозно разболяване.Иначе за набавяне на нужните витамини, минерали и др. през цялата зима ползвам хран. добавки, които могат да се приемат дълго време.

# 5
  • Мнения: 3 929
Давам Ехинацея вече 2-ра година, но не бих казала, че има особен ефект. миналата годива поне нямаше. тази година педиатърката ни я изписа, за да атакувам вируса заедно с Осцилококцинум и ме накара да продължа да му я давам 1 месец 10 капки по 3 пъти дневно, а после - по 10 капки веднъж дневно още месец или 20 дена.
Имунокид не съм давала. Но започнах Цитросепт-а.

# 6
  • Мнения: 729
Купих имунокид.В упътването пише ,че се дава три пъти дневно по една таблетка-за деца до 6 години.Не е ли малко много за дете на 2г. три таблетки    newsm78  и за дете на 6г. пак три таблетки дневно.Разликата между двегодишно и шестгодишно дете си е доста голяма    Rolling Eyes

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Миналата година по това време ги давах и двете по схема- Имунокинд 20 дни и Ехинацея 10 дни от месеца.
Да ти кажа честно, особен ефект не видях...

Общи условия

Активация на акаунт