Харесвате ли АЛФ

  • 1 680
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Харесвате ли АЛФ
Обожавам го тоя сериал!Гледам го за стотен път и пак ми е много забавен!!! newsm10 newsm62 smile3501

# 1
  • Мнения: 16
Да, харесвам си го. Макар, че като бях дете ми беше по-въздействащ.

# 2
# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
да Peace
особено за времето си беше голям хит. бих го гледала и сега, с дъщеря ми.

# 4
  • Мнения: 11 747
О, много го харесвам! Сега дори повече от преди, не е за деца. Не, че не става, просто те няма начин да разберат всичко.
Точно темата ме подсети, че май GTV пак го дават в момента, но от колко ли часа?

# 5
  • Мнения: 2 908
Като бях малка ми беше по-въздействащ,не че сега не ми харесва пак.

# 6
  • Мнения: 270
Обожавам го. И синът ми го харесва.

# 7
  • Мнения: 3 034
луди фенове сме! имаме всички сезони и го гледаме редовно. миналата година изкарахме коледно-новогодишния период похпвайки вкусотии и гледайки Алф  Grinning

# 8
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Много ми харесва сериала. Дори купихме на голямото дете плюшена играчка Алф. Голяма е колкото новородено бебе.

# 9
  • Мнения: 31
О, много го харесвам! Сега дори повече от преди, не е за деца. Не, че не става, просто те няма начин да разберат всичко.
Точно темата ме подсети, че май GTV пак го дават в момента, но от колко ли часа?
[/quote

Дават го всеки ден от 11 по GTV!

# 10
  • Мнения: 1 941
Хахах естествено! Алф е толкова сладък Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 149
Харесвам го.С удоволствие бих го гледала пак Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 12 662
Много. Пак го гледам, когато успея. Смея се на модата, на прическите им, но Алф си е непреходен.

# 13
  • Мнения: 233
Като бях малка мноог го харесвах, но явно всичко е с времето си. Което ми напомня колко се зарадвах като намерих в нета "Седморката на Блейк" и "Капитан Пауър и войниците на бъдещето". Не помня за какво ставаше въпрос, само помня, че много ги харесва. Но като ги гледах сега  Sick Sick

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 840
"Ти не си котка, ти си геврек"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт