Децата и Дядо Коледа

  • 1 494
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Мама и тати или дядо Коледа носи подаръците на децата!При нас тати се маскира като Дядо Коледа и носи по един подарък от мама ,от тати, и от него и от бабите разбира се! newsm53

# 1
  • Мнения: 9 814
Дядо Коледа!

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Дядо Коледа оставя подаръците под елхата  Grinning

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Дядо Коледа разбира се.
Мама и тати може всеки ден да си правят подаръци,а той
само веднъж.... Peace

# 4
  • Мнения: 7 201
Дядо Коледа оставя подаръците под елхата  Grinning
Peace
А като сме на гости на родителите ми-баща ми играе тази роля. Party
ПП:Досега не го е познал,и не се е усетил. Wink

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Дядо Коледа идва през нощта и оставя подаръка под елхата Peace.Преди това е написала писмо ,което пускаме в пощата ,като му казва колко много е слушала тази година и какъв подарък иска. Peace

# 6
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И у нас Дядо Коледа оставя подаръците под елхата , докато спим .  Wink
Тази Коледа може да измисля нещо и да го види най - накрая този Дядо .
Предните две години не разбираше толкова .

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 316
Дядо Коледа, т.е. съседът. Голям майстор е когато става дума за забавления на деца.

Не знам обаче още колко време ще вярва в дядо Коледа  Simple Smile

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Дядо Коледа - мъжа ми го играеше две години подред, но за тази година не знам, племенницата ни е по-голяма и може да го познае  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами тати, та те ще го познаят  Laughing
Идва Дядо Коледа  Peace

# 10
  • Мнения: 2 960
При нас  Дядо Коледа идва през нощта и оставя подаръците под украсената елха.Когато сме на гости в кръстниците -добрият белобрадко/те винаги поръчват артист ,защото канят много деца в голямата си къща/ идва по-рано ,чака стихчета,забавлява малчуганите и раздава подаръците.
Дъщеря ми вече е голяма да вярва в Добрия старец,но още си се кефи на купона.Малкия ми син все още не се е "запознал"лично с Дядо Коледа ,но тази година ще го направи!! PeaceХубаво е за децата да остане тази"магия на доброто",тази празничност и усещане за нещо по различно !!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Дядо Коледа - все още вярва в него и във Феята на зъбките също. Над леглото в детската стая има извод за комин (май така се казва-покрит с капаче), на който е закачен "капан за сънища" и вчера Дария ме помоли да не забравя на Коледа да го преместя, защото добрият старец няма да може да влезе.

# 12
  • Мнения: 550
Разбира се ,че Дядо Коледа носи подаръците!Чакаме го всяка година! Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И при нас Дядо Коледа оставя всички подаръци под елхата. Сутринта рано на Коледа се разопаковат докато всички сме още по пижами. Голям купон става и голяма борба с хартии и панделки  Grinning.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 477
Уж вярва, че е Дядо Коледа раздавача на подаръци.....но вече виждам съмнението в очите й! Как така разбира дядо Коледа какъв точно подарък иска....и как успява по едно и също време да бъде във всички къщи? Оооооох, ще отварям "Дядо Праз" на Тери Пратчет за обяснения ooooh! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт