Болки... само в едната гърда?

  • 1 737
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Здарвейте момиЧета,

По принцип Чакам лелката всеки момент ( най късно неделя, при мен варира) и гъдите са ми подути и болеzнени. ОбаЧе от дясно ме боли толкова силно Че в ляво поЧти ниЩо не усеЩам. И така от два три дни. Много съм притеснена.  Cry На някой слуЧвало ли се подобно неЩо? Мислите ли Че трябва да хукна по доктори или само се тревожа иzлиШно?

ПС Ако темата не е подходяЩа zа тук нека модератирите я иzместят, не бях сигурна къде тоЧно да пиШа.

# 1
  • Мнения: 9 087
Мила,при мен също има такова нещо,даже не е само по време на овулацията...и аз бях притеснена да не  е нещо лошо,преглеждам гърдите си но нищо...не знам дали е нормално,но е факт че го има Rolling EyesДаже понякога ме боцка едно такова...странно е..и това е от много време,винаги съм била така.

# 2
  • Мнения: 1 951
Благодаря zа успокоението, на мен не ми се беШе слуЧвало до сег noа и много се стреснах  no Всв пак Ще направя един профилактиЧен преглед, но поне няма да хуквам веднага  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Ако това ще те успокои, и на мен ми се е случвало болките в едната гърда да са направо непоносими. Гледам да не се притеснявам за това, че и без това се шашкам, че повече от година чакам бебе...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Даа и при мен този месец се случи,по време на овуто и двете ме боляха ужасно,но  беше нещо като много силни бодежи за около 10 минути,а тези дни ту в едната,ту в другата ги имам тези силни бодежи,но за кратко и спира.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 930
Искам да помогна: Аз имах болки в едната гърда в продължение на 5-6 месеца, колкото повече време минаваше повече ме болеше.Мислех си ,че ми има нещо.Постоянно се опипвах и дори ми се струваше че напипвам нещо.Отидох на мамолог.Прегледаха ме маноално,гледаха ме и с УЗ- един доцент,много любезен.Нямаше ми нищо.А бях сигурна ,че ми има нещо.Единственото което ми препоръчаха е да пия Вит А и Вит Е, но определено количество 10 дена през месец.От тогава не ме боли.Лично аз бих препоръчала преглед при специалист,защото каквото и да се каже при всеки е различно.Единственото което ги попитах е :Нали, когато е злокачествено образувание не боли?-лекарката се усмихна и каза:Да така е ,не боли.

Общи условия

Активация на акаунт