Как да сме спокойни за децата си?!

  • 1 038
  • 7
  •   1
Отговори
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Вижте тук: http://news.ibox.bg/news/id_797046265

Какво ни остава при това положение? Защото започвам да си мисля, че колкото и да се стараем да си опазим децата, все ще се намират подобни кретени, дето изобщо не мислят и не смятат, че са отговорни за тези деца, които са им поверени.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
За съжаление винаги се намира някой кретен. Аз ако гласувах законите,  в случай на пил шофьор  съм за това да му се отнема книжката поне за 10 години, тогава да видим кой ще седне зад волана накъркан. Обаче за съжаление има и корупция, проблем, който би попречил.

# 2
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не знам дали проблемът е изцяло в законите и корупцията, или голяма част от него се корени и в самите хора. Не мога да си обясня как ще тръгнеш да возиш деца, и преди това ще се отбиеш в кръчмата да се напиеш като прасе.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Значи липса на отговорност към работата му, която винаги крие риск. Мисли си, че на него не може да се случи да изтърве контрола или пък дали точно него ще хванат пийнал. Липса на съзнание.
Но ако този същият бутне  50 лв на който трябва да си мълчи и да не му състави акт, то със сигурност и друг път ще кара пил.

# 4
  • Мнения: 1 820
И аз не мога да си го обясня.Обаче не е проблема само в корупцията и законите.Проблема е не само в манталитета който ни е заложен,а и като цяло.От тук идва и друг въпрос в съзнанието ми породен от твоят и от прочетени статий,и новини.Как ще си опазим децата като цяло при положение че в държавата ни е пълен хаос,че в яслите,градините и училищата е анархия и никой от ''много уважаваните'' който носят отговорност за детето ми/ти/не им пука....а всяка година пледират за заплати.Здравеопазването което никакво го няма.Това че моето дете е в ръцете на някой уж кадърен лекар,а той дори не е пуснал задължителните за годината кръв и урина....Корупцията я има и не е само в законите.Лошото е че дори и да съм против нея,ако е нужно ще го направя за да ми обърнат внимание.Това не означава че бих карала пияна,дори и сама,без детето си или друг човек.Не пия когато знам че може да ми се наложи да се кача дори на колата.Ако съм пила си викам такси.Но хората са различни.На някой комплексари им идва "смелостта''след втората чашка за съжаление! Hug

# 5
  • Мнения: 1 517
За съжаление винаги се намира някой кретен. Аз ако гласувах законите,  в случай на пил шофьор  съм за това да му се отнема книжката поне за 10 години, тогава да видим кой ще седне зад волана накъркан. Обаче за съжаление има и корупция, проблем, който би попречил.

И като му вземеш книжката той ще кара без нея,. но пак ще кара и пак ще е пил. Щото няма самосъзнание. Затвор за такива. Така поне няма да има физическата възможност да вреди на околните.

# 6
  • Мнения: 1 820
За съжаление винаги се намира някой кретен. Аз ако гласувах законите,  в случай на пил шофьор  съм за това да му се отнема книжката поне за 10 години, тогава да видим кой ще седне зад волана накъркан. Обаче за съжаление има и корупция, проблем, който би попречил.

И като му вземеш книжката той ще кара без нея,. но пак ще кара и пак ще е пил. Щото няма самосъзнание. Затвор за такива. Така поне няма да има физическата възможност да вреди на околните.

Именно  Hug

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За съжаление винаги се намира някой кретен. Аз ако гласувах законите,  в случай на пил шофьор  съм за това да му се отнема книжката поне за 10 години, тогава да видим кой ще седне зад волана накъркан. Обаче за съжаление има и корупция, проблем, който би попречил.

И като му вземеш книжката той ще кара без нея,. но пак ще кара и пак ще е пил. Щото няма самосъзнание. Затвор за такива. Така поне няма да има физическата възможност да вреди на околните.

За съжаление и това не е много ефективно май Confused. Пред работата ми всеки ден има патрулка, защото направиха улицата еднопосочна, но малко хора го спазват. Онзи ден спряха един мъж за това, че караше в насрещното. Оказа се, че е пиян ooooh!, а преди по-малко от година бил излязъл от затвора, защото блъснал дете Sad докато шофирал отново пиян #Cussing out..........
Няма управия Sad

Общи условия

Активация на акаунт