подарък за снаха ми

  • 8 032
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
.......,за рожден ден.Тя е 24години не е семейна.

# 1
  • Мнения: 817
Нямам пари, чакай поне заплатата да взема, сега не мога да и купя! Confused

# 2
  • Мнения: 103
Нямам пари, чакай поне заплатата да взема, сега не мога да и купя! Confused
newsm78

# 3
  • Мнения: 25 610
Извинявай, би ли обяснила точно каква роднинска връзка имате с таз мома? Не е семейна, а ти е снаха?  newsm78
Толкова ли не познаваш вкусовете ѝ? И за каква сума става въпрос? Колко сте близки?
На твое място бих я поканила да се разходите по магазините и когато видиш, че харесва нещо, което е по джоба ти, го купи и ѝ го подари. По-добре така, отколкото някоя неприятна "изненада".

# 4
  • Мнения: 589
.Тя е 24години не е семейна.
Тогава как ти е снаха? newsm78

# 5
  • Мнения: 19
На брат й жена.

# 6
  • Мнения: 1 749
Като е на брат й жена,а не е семейна,тогава как й е снаха? Rolling Eyes
Офф hahaha Като не е семейно момичето как се пада снаха на някой?? Joy

# 7
  • Мнения: 589
Друг път! Нали не е семейна?

# 8
  • Мнения: 487
Сигурно има предвид зълва си.

# 9
  • Мнения: X
А ако авторката е омъжена за брата на това 24 годишно момиче, тогава не и ле се пада точно снаха?

Както и да е. Подари и часовник. В зависимост от това дали носи злато или сребро - златист или сребрист.  Независимо за каква сума става въпрос - ще намериш от 5 до 5 000 лв.
Подари и красива и масивна кутия за бижута. Сигурна съм че на 24 има какво да сложи вътре а и за в бъдеще.
А можеш просто да разбереш от какво има нужда и да я изненадаш приятно именно с него.
Или и купи бижу. Ако носи сребро е лесно - и по-масивно ще можеш да си позволиш.
Или от онези стоманени колиенца със сърце сваровски - много ги харесвам! От 30 до 90 лева са и аз съм на 24 и супер много бих се зарадвала! Има ги във всякакви цветове така че ако тя има предпочитания, можеш да се впишеш доста оригинално в тях. Или да и подариш прозрачно - универсално Peace
Е, аз като една 24 годишна се изказах Hug


Ето това имам в предвид ---------->   http://www.nelivip.com/index.php?productID=1220

# 10
  • Мнения: 1 545
Това малко като главоблъсканица се е получило...

Цитат
А ако авторката е омъжена за брата на това 24 годишно момиче, тогава не и ле се пада точно снаха?

Тогава няма ли авторката да е снаха на момичето?! Аз съвсем се омотах...

По темата - подари и голям букет от цветя, които като изсъхнат могат да се запазят. Такаво е Протеята. Аз лично много го харесвам това цвете!

# 11
  • Мнения: 25 610
А ако авторката е омъжена за брата на това 24 годишно момиче, тогава не и ле се пада точно снаха?


Не.  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 749
Хората имат различен вкус.И аз съм на 24 ,но много бих се радвала ако някой ми подари още един аквариум Mr. Green
Не,сериозно.Може би маркови акварелни бои и четки.Мнооого четки Heart Eyes
Подаръка може да е свързан с нещо,с което момичето се занимава.

# 13
  • Мнения: 86

Или от онези стоманени колиенца със сърце сваровски - много ги харесвам! От 30 до 90 лева са и аз съм на 24 и супер много бих се зарадвала! Има ги във всякакви цветове така че ако тя има предпочитания, можеш да се впишеш доста оригинално в тях. Или да и подариш прозрачно - универсално Peace
Е, аз като една 24 годишна се изказах Hug


Аууу това е много хубаво!!Аз много бих се зарадвала ако някой ми подари такова нещо!!
А някой мислил ли е,че някои свекърви викат на гаджетата на синовете си "снахи".Така беше и в нашия случай!Нямахме брак но тя "снахата...снахата...снахата...."

# 14
  • Мнения: 25 610
Тогава щеше да пита сина си, а не нас.  Laughing
Пък и авторката на въпроса има доста да почака, докато се сдобие със син за женене - има бебе, доколкото виждам.

Общи условия

Активация на акаунт