Детски психолози,психотерапевти и психиатри

  • 341 621
  • 656
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
За съжаление не съм убедена,че Илияна Петрова работи с такива случаи.Тя е едниствения колега,за когото знам,че практикува в Русе и то благодарение най-вече на усилената самореклама ConfusedТова е моб.  телефон - 0898904256,който сама е предоставила в интернет пространството.

# 16
  • Мнения: 51
За съжаление не знам защо колегите в Русе не желаят да работят Thinking. Факт е,  че терапия в Русе нямa. Cry, а терапевти има.
Vicantche, опитай ако искаш с Детско-юношеския център за психично здраве в Русе. Там работи  д-р Мечкунова - детски психиатър, мисля че е и психотерапевт (ако си е доучила часовете де Laughing), и неиния екип от психолози-терапевти. Та тя/те работят със здравната каса. Екипът е добър, но не съм сигурна доколко практикуват и терапия.

# 17
  • Мнения: 1 233
Здравейте! Искам да попитам за координати на детски психолог във В.Търново?

# 18
  • Мнения: 1 008
Ще ви изпратя на лични координати на колега. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3
Може ли и аз да питам за детски психолог в Пловдив?
Проблемът е, че имаме момиченце на 2г и 7м и бебе, пак момиченце, на вече 10м, но ревността на каката е доста силна, съпроводена с много инат и много силни емоции...вече не знаем как да се държим с нея-да бъдем строги или да бъдем много мили...тя ту иска да набие бебето, да го ощипе, да го бутне, ту го прегръща до задушаване и му говори колко го обича...а е и доста инатлива в личен план и трудно й  се въздейства.А по принцип е много добро дете.
За това със съпруга ми сме решили да потърсим професионална помощ, да се консултираме със специалист, да ни насочи как да действаме, но нямаме никаква представа към кого точно в Пловдив да се обърнем.Много ще съм благодарна да чуя мнения

# 20
  • Мнения: 1 008
Здравейте-не само в Пловдив-детските психотерапевти са кът навсякъде-голям процент от колегите предпочитат да работят с възрастни.В такива случаи съветът ми е да потърсите център за работа с деца,където работят специалисти.Ще сме благодарни да дадете координати на колега детски психолог.Зная,че там има логопедичен център,където работят такива специалисти,но имена и координати нямам. Sad

# 21
  • Мнения: 3
ЩЕ търсим тогава и дано се справим с положението

# 22
  • Мнения: 3
Свързахме се с психолог от Пловдив, Радка Цонкова.Бяхме с мъжа ми при нея (според нея детето е малко за да присъства) и общо взето изградихме стратегия за действие в близките месеци.Дано проработи.Доволна съм от консултацията, защото в личен план чух неща, които исках да чуя и да си изясня.

# 23
  • Мнения: 1 008
Свързахме се с психолог от Пловдив, Радка Цонкова.Бяхме с мъжа ми при нея (според нея детето е малко за да присъства) и общо взето изградихме стратегия за действие в близките месеци.Дано проработи.Доволна съм от консултацията, защото в личен план чух неща, които исках да чуя и да си изясня.
Разбирам,че водите детето на психолог-но то е малко да присъства. newsm78

# 24
  • Мнения: 51
По повод на това, че mvpn по време на консултацията си чула неща, които искаш да чуеш и да си изясниш - надявам се да си ги учла от собствената си уста - само така биха ти помогнали Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 8 272
Вероника-, дали ще можете да ни насочите към Ваш колега във връзка с този Ви отговор http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301363.msg10079604#msg10079604

# 26
  • Мнения: 1 008
Виждам,че сте от София-Петя Хорозова е колега с много опит,бихте могли да се насочите и към колегите от Центъра за психосоциална подкрепа./координатите са на първа страница/Пожелавам успех!

# 27
  • Мнения: 494
А може ли някой да ми каже каква е цената на сеанс при Петя Хорозова или Весела Банова? Става дума за дете на 8 год.  Може на лични . Благодаря ви предварително!                                   

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте.  Hug
Искам да Ви попитам за детски психолог в...."западните покрайнини"  Laughing Имам син на 5г. и от известно време все по сериозно се замислям за детски психолог. В детската градина посещава от 2 години логопед но проблемите с нарушението в говора (не мога да кажа заекване) не са овладени, освен изчистването на звуците. Четох много и все повече си мисля, че детето спада и в групата на хиперактивни деца с дефицит на вниманието (така ли беше  Embarassed). Търся някъде в района около метрото, Люлин, Надежда. Просто имаме и бебенце а няма баби наблизо за да помагат.
Предварително Ви благодаря.   bouquet


Не знам в кой квартал живеете, но горещо препоръчвам Здравка Стоянова - пенсиониран детски психолог, с дългогодишен стаж, била е и консултант в ХЕИ - София; тел.: 0892300125. Тя живее в Хиподрума, прекрасен човек, изключително комуникативна, обяснява, не е като типичния "доктор-чиновник" - няма да стресне детето. Надявам се това да Ви е полезна информация, ако все още не сте се ориентирали, защото все пак пиша 2 месеца по-късно. Успех!

# 29
  • Мнения: 651
А може ли някой да ми каже каква е цената на сеанс  ...
Става дума за дете на 8 год.  Може на лични . Благодаря ви предварително!                                   
И аз се интересувам как варират цените за първи, поредни и чести сеанси (ако има някаква разлика де).
А не виждам защо на лични...срамно ли е да се оповести някаква цена за сеанс или пък е някаква обществена тайна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт