ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 2!

  • 30 119
  • 581
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 567







Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 09:01 от lolii

# 1
  • Мнения: 2 100
Линковете ти не са правилни, оправи ги  Peace
Поздравление за темичката Simple Smile


П.С. Pls, сложи и снимки на останалите семейства  Praynig

# 2
  • Варна
  • Мнения: 567
Готови са линковете!
Това намерих на бързо, ако намеря и на другите ще сложа!

# 3
  • Мнения: 242
Здравейте, и поздравения за новата темичка
аз точно изчетох всичко и смогнах да седна и да пиша и нова тема отворихте.
и аз съм още един запален фен на сериала,леле кога ще дойде понеделник.
За сериала мисля че е добре направен сценарии,от артистите  наистина Анастасия си влиза най-добре в ролята според мен ,другите  защо толкова изкуствено държание имат . Пък за Еличка думи нямам,лошото е че такива образи и по улиците ги има,ама наивна роля са и дали та няма накъде повче,аз пък тамън се израдвах че има някаква развръзка вече и вие с тези 200 серии ме убихте,ами нали дават реклама на Грозната бети ,няма ли тя да е на това място.еее  .И сега според мен пропъдената девойка ще доприпка точно при Явор -тя няма и къде другаде да иде де,щом Крис забягна. Иначе Андрей и Мартин  най-много ме дразнят,ама ще се търпят някакси.
 Аривидерчи за сега
 

# 4
  • Мнения: 1 029
поздравления за темичката  bouquet
Да, сериалчето си е чудничко, имахме нужда от нещо такова, с български именца, с познати места, артисти ,градове......

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Запис засега. Сценаристите досега не са протакали много много нещата, така че може Елица скоро и да разбере истината.

# 6
  • Мнения: 167
Запис засега. Сценаристите досега не са протакали много много нещата, така че може Елица скоро и да разбере истината.
И да почне да изнудва майка си да я вземе обратно...

# 7
  • Мнения: 2 100
lolii, на сайта на сериала в галерията има снимки Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 891
Запис и от мен.
Уникален шанс за втори път да аплодирам Анастасия!  Grinning
Момата дано запомни добре: Където пише Константинови да не пипа!  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 100
Сега Елица ще го играе още по голяма мъченица, но поне няма да се отнася така снизходително към София  Naughty

# 10
  • Мнения: 6 528
Готови са линковете!
Това намерих на бързо, ако намеря и на другите ще сложа!

Някой знае ли каква тайна крие Емилия?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 364
И според мен актрисата, която играе Анастасия, си я бива - почти я намразих след днешния епизод  Crazy Явор дразни - агресивен и плосък!
Относно Елица - Саня Борисова я познавам, от един град сме и учехме в едно и също училище във Видин  Heart Eyes  На живо е много по-хубава отколкото на екрана. От богато семейство е (доколкото знам) и мисля, че ролята много и подхожда. А това доколко добре се справя е друга тема. Наистина гласът и е лишен от емоции, което, както личи, пречи в играта. Не е овладяла и мимиката, от което съответно се виждат и някои недостатъци във вида... В сравнение с външността на другите актриси в сериала обаче, Саня печели. Съгласете се, че кръглоликата и пухкава София или пък твърде обикновената Марина не могат да се сравнят с нея. Става дума за богато и красиво момиче с ангелско личице, чието цялостно излъчване да говори за класата, която има - в този смисъл Саня е най-подходяща за ролята поне според мен.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 891
За всички,които са пропуснали епизода:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=3ac75f694c02b … 70594f0981af37e57

# 13
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ей ме тука и мен на първа страница, на първи ред, с пуканките  Popcorn и чакам понеделник с огромно нетърпение и всяка една реклама на понеделнишикия епизод ще ме дразни само....

# 14
  • Варна
  • Мнения: 567
Готови са линковете!
Това намерих на бързо, ако намеря и на другите ще сложа!

Някой знае ли каква тайна крие Емилия?

Никой не знае, даже и Димитър!

Общи условия

Активация на акаунт