добър гинеколог

  • 1 925
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
здравейте мами,

сигурно многократно е обсъждана темата, но искам съвет за добър гинеколог - специалист по поликистозни яйчници. Ако може да ми препоръчате някой, който е доказан специалист в областа си ще съм ви много благодарна.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 654
Препоръчвам д-р Лора Кълвачева от "Вита"

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Използвай търсачката. Ще намериш цял списък с добри гинеколози в цялата страна  Peace

# 3
  • Мнения: 19
наистина с търсачката излизат много имена на гинеколози, но искам съвет къде да отида на преглед?Имам поликистоза (нищо ново Tired ),пих Диане в пубертета, но после спрях. За мой срам едва преди около 4-5 години си обърнах внимание-бях при три гинеколожки - при едната се отказах, заради отношенето, втората ми изписа Диане, а третата ме посъветва да не съм се тъпчела с противозачатъчни от сега-чак ако реша да имам дете и ако не стане-тогава. Сега съм притеснена, защото чета разни притеснителни истории във форума и се питам какво може да стане ако не се лекувам???затова искам координати на гинеколог - просто някой с този проблем, който е с добри впечатления от лекуващия го лекр. Ще съм ви страшно благодарна
Лека вечер на всички Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 341
Аз съм доволна от д-р Стефан Ковачев, завеждащ АГ отделение на Военна болница. Преглежда в медицински център "Гинарт". Преди години имах доста голяма киста на единия яйчник, но с помощта на медикаменти изчезна и ми се размина операцията.
Стискам палци!

# 5
  • Мнения: 250
Аз също ходя при доктор Стефан Ковачев и съм много доволна

# 6
  • Мнения: 19
Благодаря ви много  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт