Кога започва да изкача пъпa навън?

  • 16 991
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 173
Може и да ми е тъп въпроса, но много ме заинтригува темата, особенно откакто пъпът ми по една или друга причина е леко наранен. Blush
Гледам ги бременните, че имат едни огромни пъпове като Escape копче и винаги ми е било чудно защо изкача туй нещо навън? newsm78
Моя от вчера има лека рязка от дясно. Сигурно сега целия ще се нацепи и ще се обърне навън.  ooooh!
Сещте ли се за какво говоря, че много объркано го написах...... #Crazy

Последна редакция: чт, 14 юли 2005, 20:51 от doritt

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Моят си е още навътре,като дупка.Не съм чела кога се объща,но и на мен ми е много интересно.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Ами моят доколкото се сещам изскочи някъде 7-8я месец, като ми порасна достатъчно корема. Но не съм сигурна, че е задължително явление. Освен това не си спомням да се е цепил или да е бил наранен. Да не си се ударила?

# 3
  • Мнения: 2 467
Не е точно изскачане. Просто се разтяга кожата и той също. Към края на 8-я, началото на 9-я месец (поне при мен) не остава кожа за разтягане и на пъпа му се вижда дъното  Laughing (леле, как го обясних! ). Дъното е неравно и затова се вижда като изскочило. Поне при мен е така. Не ми се е нацепил все още ( в 37 г.с. съм).

# 4
  • Мнения: 410
Май не е задължително да ри изкочи пъпа Simple SmileВиж ми лентичката(в коя седмица съм)наближава да раждам,а моя пъп си стои хлътнал навътре,даже толкова е голямо кратерчето че малка монетка можеш на пъхнеш вътре Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 186
Не е задължително да изскочи пъпа,само при някои жени изпъква.Надявам се да не съм сред тях,че не ми се ще да си свалям пиърсинга. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 453
Моят вече изскочи, въпреки че ми от вдлъбнатия модел. Пиърсинга махнах още във 2 месец - така спестих ценни сантимерти кожа при разтягането на корема.

# 7
  • Мнения: 844
Имам две бременности, но не ми е изскачал пъпа. Даже си мислех, че на тези, дето им изкача раждат момче, а на тези дето им е вдлъбнат - момиче. Да, ама не, имам разнпполови дечица. Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 437
Моят пъп по принцип е вдлъбнат и по време на бременността стана равен с корема. Даже по едно време с мъжа ми се шашкахме, че ще се отвори, защото и бебето риташе точно там по пъпчето Grinning Много зависи как ти е "направен" при раждането.
Ако е започнал да ти се цепи го мажи обилно с крем, ама с много крем. Там би могло по- раничко да се появят стрии . Ако започне пъпа да ти изкача навън, мисля  че е пъпна херния или нещо такова. Виждала съм да се слагат лепенки там за да я ограничат.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ми е изкачал  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 456
Е, на мен пък ми изскочи и ако трябва да съм честна още е във вид на палачинка.  SickЕ, сега съм на Нвд и упражнения - да се надявам, че все някога ще възвърна предишния си вид... Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 621
Моят пъп изскочи някъде в 8 месец...не ми беше много приятно, ама няма как. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 8 769
При никоя от двете бременности не ми изскочи пъпа.

# 13
  • Мнения: 6 472
И при двете бременностти ми изкочи пъпа Rolling Eyes С първата нямам спомен, но сега изхвърча още в 5-ти месец Confused А коремът ми е доста малък, тъй че не е от това. Дофтора каза, че при раждането ми не са го били вързали както трябва, та затова така стърчи Laughing Иначе миналия път си ме изписаха с прибран пъп от болницата и не е чак такава болка за умиране Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 679
Моят щръкна някъде към 6 месец. Преди това беше доста вдлъбнат.

Общи условия

Активация на акаунт