гланц за обемни устни

  • 47 419
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
искам да попитам чували ли сте за гланцовете от които устни изтръпват и стават обемни като силиконови?моля,ако има такива да споделят за действието и марката на продукта

# 1
  • Мнения: 1 708
Орифлейм имат такъв гланц,но предполагам,че вече почти всяка козметична марка на пазара предлага такъв продукт!  Peace

# 2
  • Мнения: 2
Преди Буржоа имаха един невероятен силиконов гланц за устни  Heart Eyes!!!Ползвала съм много,много гланцове ,но като този просто няма друг!!!За съжаление вече не мога да го открия newsm78 може и да е спрян от производство(защото взима хляба на пластичните хирурзи  Laughing)!Ако някой има информация за него да каже  Kissing Heart

# 3
  • Мнения: 214
Сега видях един на Golden Rose. за около 10 лева. Пробвай него , май има ефект

# 4
Има разни гланцове,които съдържат силикон и правят устните обемни:
1.На L'OREAL - 24 лв.
2.Maxi Lipgloss на Oriflame - 8.90 лв.
3.На Essence с мента
4.На Golden Rose
5.Един с мирис на кокос,на който пише "I love just you"

# 5
  • Мнения: 1 081
Аз лично не съм очарована от този тип гланцове.
Освен, че пощипват устните, видимо май нямат уголемяващ ефект.
Поне аз не видях такъв   Peace

# 6
  • Мнения: 2 414
Поръчала съм си 2 гланца на тази марка
Дано да са хубави и имат ефект,не знам защо толкова съм се вманиачила по тези устни при положение,че моите са си доста големи. Laughing

# 7
  • Мнения: 60
Имам глос на Dior - Lip Maximizer - с колаген. Мисля, че няма кой знае какъв ефект (макар, че устните ми са си обемни), но доста щипе!

# 8
  • Мнения: 2 936
Поръчала съм си 2 гланца на тази марка
Дано да са хубави и имат ефект,не знам защо толкова съм се вманиачила по тези устни при положение,че моите са си доста големи. Laughing

 Peace
аз много съм се чудила за този гланц...пиши има ли ефект !!!

# 9
  • Мнения: 2 414
Поръчала съм си 2 гланца на тази марка
Дано да са хубави и имат ефект,не знам защо толкова съм се вманиачила по тези устни при положение,че моите са си доста големи. Laughing

 Peace
аз много съм се чудила за този гланц...пиши има ли ефект !!!
Разбира се. Peace
Понеделник-вторник ще напиша отзиви.Аз съм си го поръчала в тези цветове Sweet и Summer,като съм си харесала още поне 2 нюанса. Crazy

# 10
  • Мнения: 120
искам да попитам чували ли сте за гланцовете от които устни изтръпват и стават обемни като силиконови?моля,ако има такива да споделят за действието и марката на продукта

    

Eveline lipextreme е точно такова но усещането на устните е много странно  !

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Аз съм ползвала на Евелин - почти няма ефект, обаче седи доста свежо на устните, приятно щипе и по-скоро ти създава вътрешно чувство, че устните ти са подути, а всъщност не са.

# 12
  • Мнения: 120
Аз съм ползвала на Евелин - почти няма ефект, обаче седи доста свежо на устните, приятно щипе и по-скоро ти създава вътрешно чувство, че устните ти са подути, а всъщност не са.

Оптично ги прави блестящи и обемни и но това с изтръпването е малко притеснително дали  са безвредни съставките?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Аз съм ползвала на Евелин - почти няма ефект, обаче седи доста свежо на устните, приятно щипе и по-скоро ти създава вътрешно чувство, че устните ти са подути, а всъщност не са.

Оптично ги прави блестящи и обемни и но това с изтръпването е малко притеснително дали  са безвредни съставките?


Оптично ги прави блестящи, ама чак обемни ...  newsm78. По-скоро е внушение според мен  Peace

# 14
  • Мнения: 120
е да това е оптична измама всъщност са си същите освен ако не се подуват от съставките!

Общи условия

Активация на акаунт