Защо като кажа, че имам брат....?

  • 4 288
  • 54
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Защо като кажа, че имам брат пред хора, които не ме познават много добре, ме питат дали е женен?  newsm78 не мога да си го обясня.
Странното е, че не говорим само за по-възрастни хора, които имат навика да питат за всичко, а и млади хора.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Предполагам, че търсеният отговор е "сигурно си много красива, хората мислят, че с брат ти си приличате и питат свободен ли е" ?

# 2
  • Мнения: 516
Защото са любезни и се опитват да поддържат някакъв разговор, например.  ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 212
Ох, добре, че пусна темата, че да си кажа и аз мъката...защо хората разпространяват някакви слухове за сестра ми, а аз казвам, че дори нямам такава  Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 974
АМи зависи дали ти си омъжена и на колко си години, хората правят асоциации...
Предния отговор и мен хрумна, но ти не отучняваш дали питащите са жени Mr. Green

Аз също имам брат, но когато става дума за него, винаги казвам че е 12 години по-малък, незнам и аз защо така съм свикнала, и нямам такива проблеми Sunglasses

Естер...ходи доказавай Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 477
Ох, добре, че пусна темата, че да си кажа и аз мъката...защо хората разпространяват някакви слухове за сестра ми, а аз казвам, че дори нямам такава  Rolling Eyes

Нали знаеш,че те като ги пуснат слуховете,ти иди обяснявай че нямаш сестра Laughing
П.С.Темата заслужава номинация.Жалко,че вече не мога да редактирам.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
О, я не бъди фафла!

# 7
  • Мнения: X
От учтивост предполагам. За да подържат разговор. По-добре да питат за неща които не ги интересува, отколкото да мълчат. Поне аз така правя. Немога да проявя интерес към някого когото не познавам и то толкова личен.

# 8
  • Мнения: 3 405
Вафличке, брат ти колко е голям? Гледам ти си на 8 години.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
брат ми е на 30, а аз не съм на 8  Laughing

# 10
  • Мнения: 256
Вафла, спомена, че имаш брат. Женен ли е?

# 11
  • Мнения: 3 423
Зълвата е особено зло изчадие,
може би искат да ти кажат да
работиш върху недостатъците си.

# 12
  • Мнения: 2 448
А ти какво искаш да те питат за брат ти? Колко му  заплатата ли?  Laughing

Ако те дразни интереса към брат ти, просто не го споменавай в разговор.   Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 405
А питат ли дали е красив и колко е висок?

# 14
  • Мнения: 2 926
Ох, и аз имам сходен проблем.
Всички мъже по улицата ме спират и ме питат дали съм женена?
Понякога много често шофиращи мъже се заглеждат в краката ми и стават големи кастарофи.
На какво ли се дължи?
 ooooh!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт