Подсъзнанието може всичко 3

  • 56 787
  • 581
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 651
Добре дошли на всички в новата тема!   bouquet
Тук си говорим си за силата на мисълта и как тя влияе върху нас и върху нещата от живота, споделяме мисли и опит за това как да превърнем желанията и мечтите си в реалност ... както и за много други неща  Hug

Подсъзнанието може всичко 1
Подсъзнанието може всичко 2

# 1
  • Мнения: 1 652
първаааааааааа! smile3534

# 2
  • Мнения: 1 029
и аз да се намърдам  Laughingи да ви разкажа за влиянието на позитивното мислене върху детето ми.Милото е болни4ко вече трета седмица, кашля, направо се дере, не може да спи, не може да говори от кашлица.Днес вече минахме на антибиотик, но тя , милата, толкова си е набила в главицата, че е ЗДРАВА, че не иска антибиотик и само повтаря "здрава съм, няма да го пия" Laughing

# 3
  • Мнения: 10 651
Душичка  Laughing Само така! От рано да свиква да е позитивна.
В този ред на мисли се сещам колко е важно да не закодираме сами децата си. В смисъл, да не им казваме - "Не яж сладолед, защото ще те заболи гърлото". По такъв начин в подсъзнанието на детето се образува връзка "сладолед=болно гърло" и то действа по този модел  Confused

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 5 426
Здравейте! Да се запиша в новата тема.
От известно време повтарям на дъщеря си, че е най - здравото и най - послушното дете на света. Трудно е да искам от нея да си прави сама утвърждения, защото е още малка, но в общи линии има подобрение в тези насоки. Само, че  е далече от това, което желая.

# 5
  • България
  • Мнения: 3 617
Запис и от мен в новата тема  Hug

# 6
  • България
  • Мнения: 1 090
Запис и от мен  bouquet
Много е важно наистина да предадем позитивното мислене и на децата Peace!

# 7
  • Мнения: 352
Аз най-после ще се запиша, че пропуснах да го направя във втората тема...иначе си чета, когато мога!
Поздрави и успех на всички!  Peace

# 8
  • Мнения: 606
Здравейте и от мен!
Вече и аз съм на линия- на 99% здрава, позитивно мислеща и работейки върху мисълта да имаме второ дете Laughing!!!
Вени, как е малката? Пожелавам ви бързо оздравяване!!! Браво на нея, че мисли позитивно от малка. Гордеем се с нашите ангелчета!!! Много целувки!

# 9
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Засега само запис. За хубавите неща, които ми се случват напоследък ще пиша по-нататък.

# 10
  • София
  • Мнения: 121
Запис и от мен, не ви пропускам))))
nora13 , успех в най-хубавото начинание на света - бебеправенето  baby_neutral стискаме ви палци !

mijjjka, благодарим за продължението на темата, старата доста натежа. на  всички включили се, тук е най-хубавото място в целият форум  Wink
хубав ден

# 11
  • Русе
  • Мнения: 11 913
Много интересна тема,
Следя я отначалото

# 12
  • Мнения: 2 818
Да се запиша и споделя, че едно от написаните неща миналата седмица неща се изпълни  Shocked А нямаше тогава такива изгледи! Въпреки, че знаех че ще стане все някога, не очаквах да е толкова лесно и бързо!!!  Grinning

# 13
  • България
  • Мнения: 1 090
Makttub,много е хубаво това,голяма надежда ме обзема,като 4ета как вси4ко работи и при другите Laughing .Дай Боже,пове4е хубави  новини.

# 14
  • Мнения: 7 700

и аз се записвам,
 
че да не пропусна историята на мимина  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт