100 гр или 100 мл ?!

  • 3 879
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Извинете за глупавия въпрос, но бях видяла някъде, че капучиното е 60 калории, но това е за 100 гр или 100 мл ?  newsm78

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 17:47 от shokolad4e

# 1
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
По принцип течностите се измерват в милилитри, но калорийни стойности могат да се дадат както в милилитри, така и в грамове. Освен това зависи дали капучиното ти е правено с пълномаслено, нискомаслено, обезмаслено мляко Wink

В 100гр капучино, правено с пълномаслено мляко, има 53 калории: (http://www.nutritiondata.com/facts/foods-from-starbucks/9525/2)

# 2
  • Мнения: 48
С нискомаслено е , мерси многу  Hug

# 3
  • Мнения: 737
shokolad4e,в предишната тема,която беше питала колко калории има в 100гр кафе Фъстъчка ти беше пуснала един калкулатор-използвай го,вместо да пускаш теми за всяко нещо,което консумираш през деня Peace

# 4
  • Мнения: 48
ами да този сайт го знам ,но не знам точно кафето в мл или в грамове го мери, пък ми се стори малко странно едно капучино (на прах около 10 гр) да е само 5-6 калории и за това питам, извинявайте отново повече няма да пускам такива теми ще си направя една обща (аз така и мислех да направя, но на старата тема не можех да пиша отговори)  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт