Оригинални идеи за подарък - 2г. госпожица?

  • 4 265
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22 343
Здравейте момичета.
Предстои ни ходенето на рожден ден на 2годишно момиче на близка приятелка. Излишно е да казвам, че на въпроса - от какво имате нужда? беше отговорено - от нищо. И наистина е точно така, детето има абсолютно всичко, дрехи, играчки и т.н.
Чудя се на какво наистина би се зарадвало, или ще му е интересно. Нещо по-нестандартно, или пък нещо, което да речем няма да ползва веднага, но ще е хубав спомен.

# 1
  • Мнения: 4 187
Къща за кукли! Днес гледах страхотни в Хиполенд, дървени.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 18:42 от star

# 2
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Аз на мойта момичка за втория р.д миналата година и взех дървени мечета за обличане. Беше и много интересно. И досега от време на време ги облича. Виж в ДАНЕТ -"Семейство мечета за обличане" - 21 лв са.

# 3
  • Мнения: 698
На 2 години децата започват да имитират възрастните с удоволствие. Всичко, което напомня ежедневието й, ще й хареса. Например кухня с много чинийки, фурна, мивка...Има такива - красиви са, големи, но компактни, приятни са за детска стая. 

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Когато искам да поднеса оригинален подарък, пазарувам от тук- http://shop.pumpelina.eu/ .

# 5
  • София
  • Мнения: 142
дъщеря ми скоро ще става на 2 и се е запалила по книжки, но не от малките, бебешки  Grinning, а по големите с приказк и и картинки. в тази връзка мисля да й купя една книга на издателство Фют, която първо е с хубави приказки и второ е много красива и за подарък. с твърди корици е отвън и отвътре, което означава, че ще "оцелее" доста време. голям формат е и струва около 30-35лв. мисля, че такъв подарък ще хареса на детето и ще може да го ползва дълго време. а една книга никога не е в повече.
мисля, че книгата се казваше "Имало едно време".

# 6
  • София
  • Мнения: 15 197
Бебешка кошара за сън (играчка, разбира се) и кукла-бебе.
Това купувам често за 2-годишни момиченца и майките ми казват, че се радват на голям успех.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт