КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 15 596
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 662
През 2008г. фондация ДБМ има вече звена в 8 града  - Русе, Видин, Горна Оряховица, Пазарджик, Пловдив, Бургас, Кюстендил и София. Kакто и предходните четири, така и тази година, ще се организират Коледни благотворителни базари. Нека подкрепим каузата отново! Всеки, който желае може да се включи с идеи и да изработи каквото прецени,а тук е мястото да си помагаме и съветваме.
Ако някой има въпроси, нека пита в темата или на лични и при първа възможност ще му отговоря.
Ето и градовете,местата и датите на базарите:
София-13 и 14 декември - МОЛ София, на бул.Стамболийски
Горна Оряховица -13 и 14 декември - на центъра
Велико Търново - 20 и 21 декември- МОЛ-В.Търново
Пловдив -20 и 21 декември в Шопинг - мол Екселсиор от 10 до 18ч.
Видин - 10 и 11 МОЛ Видин-Пикадили
Русе -11,12,13,14 и 15 декември - площад Свобода 6
Бургас -13 и 14 декември-пл.Тройката
Можете да влезете тук  и да разгледате всичките красоти!  Hug
А това са част от албумите с направените неща до сега,моля кажете кое ви харесва и бихте си купили за да преценим от кое да правим по-повече,има още красоти в темата в хоби!   Peace
София
shoshkata
Здравка79
Бабилия
vst_80
gudzy
Дивиана
Pinkie
kalaza
kalaza-2
mery_poppins1
frants
mimes
mamutche
Пловдив
maika mu na titi
ICE_89
antom
Горна и Търново
devilkin
сборен
mamutche
Русе
DjastaPrasta
kabzimalka
ramatahata
луси
GALI-S
chockolina
Дидк@
Бургас
madlena
Ianina
venividivince
addi
Това са момичетата по градове,с които можете да се свържете ако имате въпроси или да им изпратите нещата,коите сте сътворили Peace
София-Чут Чут,Karol&Erik,gudzy
Горна Оряховица и Велико Търново-Дидка
Пловдив-mili.m
Видин-lorys
Русе-kabzimalka
Бургас-Amelia,madlena

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 23:36 от Дивиана

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нямам какво да допълня   bouquet

смилете се,защото се задава финансов крах Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 2 353
  Лелеее, какви нещааа ooooh!
  Гудзи, кога ще сформираш група за помагане, много искам да ти бъда шерп Hug

# 3
  • Мнения: 662
Охххх,Хапчица,утре сме на лекар и петък сме на изследвания и ако е по-добре малчо може да заформим една сбирчица,ама сигурно без деца за всеки случай знам ли го моя бацил ooooh!Така искам всеки ден да идвате да ми помагате,че нещо го закъсах Blush

# 4
  • Мнения: 908
 Hug Бързо да оздравява, Никчо!!!

# 5
  • Мнения: 511
Момичета, страхотни сте!!! newsm20 Уникални неща сте сътворили. Не съм разгледала  всичко, но на "първо четене" от София бих си купила задължително елхичка на Бабилия и мнооого картички.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 15:32 от Gvendulin

# 6
  • Мнения: 2 577
Момичета, желая ви от все сърце много успешни базари!  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 90
Привет и от мен!  bouquet
За миналата Коледа с нашия татко се вкючихме в акцията за събиране на подаръчета за дечицата в домовете, с пъзели от промоция на М-тел. Сега имам едно кашонче с прекрасни ръчни часовници на Оксет /пак от подобна промоция/.
Чудя се, дали пак да ги приготвим като подаръци на децата, или да ги пуснем за продажба на базара.
Не мога да преценя, как ще бъдат по-полезни-дали маркови часовници по ръчиките на децата Wink , или да ги продадем и да ползваме парите за нещо по-смислено.
Дайте съвет!
Поздрави и успех на базара! Hug

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
запо4ваме тези дни да правим тн.график за базара.За това кой и кога ще стои да продава Peace

МОля,желаещите да се обаждат тук за да действаме Crazy

# 9
  • Мнения: 1 877
Момичета искам и аз да се включа с някои неща (картини),рисувани от мъжо.Как може да стане това?

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета искам и аз да се включа с някои неща (картини),рисувани от мъжо.Как може да стане това?

съботата преди базара(не съм сигурна за датата) ще събираме нещата в кино Арена Запад (както всяка друга година) в 4асовете м/у 11.00 и 13.00.Там можете да ги донесете  PeaceСамо им сложете някакви(ориентировъ4ни)  цени Hug

# 11
  • Мнения: 1 877
Благодаря lavender-че,вече си писахме ЛС с Верчето  Peace

# 12
  • Мнения: 1 878
Аз ще се опитам да се включа като продавач поне, че тази година не остана време да направя нещо за базара  Confused
Иначе съм понабелязала доста красоти  Hug и като за куповач

# 13
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Аз ще се опитам да се включа като продавач поне, че тази година не остана време да направя нещо за базара  Confused
Иначе съм понабелязала доста красоти  Hug и като за куповач

Съни, за кой ден ще можеш да продаваш, че правиме вече графика? А и снежанка ще има ли пак  Mr. Green
А иначе нямаш извинения за ненаправата на торбички или чантички   Naughty

# 14
  • Мнения: 1 878
Ще се опитам да се отърва от отрочетата и за двата дена  Mr. Green ама може ли да уточня маалко по към декември. Снежанката ще я чуя непременно, че къде без нея. А за торбите и другите ....имах грандиозни намерения ама ....

Общи условия

Активация на акаунт