Хайде да стопим малко килца с плодове

  • 12 016
  • 325
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 126
Копирах идеята за режим на едно момиче и с нейно съгласие го пускам като отделна тема,че да я види който желае Grinning
Ето я и нея:

аз не съм ви споделяла мойта диета но сега ще ви е кажа:
Понеделник,Сряда и Петък само на плодове от един и същ вид,а през другите дни се яде каквото искаш.тази диета имаше голям ефект върху мен.след като свалиш килограмите само в понеделник оставаш на плод за да поддържаш свалените кг
какво мислите за диетата,искам да чуя мнения


На мен много ми допадна и вчера ми беше първият ден само на ябълки.Забелязала съм че при мен подобни диетки имат доста добър ефект.
Има ли желаещи да споделяме опит и да се отчитаме тук Hug?

# 1
аз се присъединявам Peace

само ,че : ВТОРНИК , ЧЕТВЪРТЪК и НЕДЕЛЯ  -плодове
а в останалите дни се храня по следния начин :

закуска: прясно мляко с мааалко мюсли ИЛИ плодове ИЛИ 2 ф бонус със сирене

обяд : супа или каквото майка ми е наготвила

вечеря : салата с месо или яйце или нещо такова Simple Smile

а да уточня ,че си взех карта за неограничен достъп до аеробика и се очертава всеки ден да скачам по 1-2 часа Simple Smile

Висока съм 170 и тежа 72 кг  Embarassed,а искам да съм 50 както едно време  Laughing Mr. Green
Но с тази диета и 60-62 да стана ще е перфектно , останалите кг ще му мисля !

Хайде момичета  Crazy Да отслабваме

п.с. Някой може ли да сподели резултати с такава диета ?  Praynig

# 2
  • Мнения: 2 126
Ето още нещо по темата:
значи тази диета е изготвена от диетолог за една моя приятелка и аз реших да е пробвам.аз лично свалих първата седмица 5 кг,а аз толкова исках.когато си на плодове аз си позволявам и кафе без захар,а ако някой много изпита глад вечерта може и кисело мляко.
моята приятелка с тази диета свали 18 кг и тя си ги задържа за разлика от мен,защото е прави постоянно.и след като си свалиш килограмите само понеделник на плодове,а аз това не го пражих и ги качих,а моята приятелка понякога това не го прави и не ги връща,но вече ги е задържала повече от година
лошото на диетата е че единия ден седиш гладен а на другия ядеш.аз като е правих и като ядях на другия ден мога да кажа че бая си наваксвах и пак свалях(но и тренирах много)
ако някой има въпроси да задава.

Радвам се че се присъедини sweet'sixteen Hug

# 3
  • Мнения: 2 126
Бреййй няма други желаещи май Embarassed,ми здраве да е.
Суиит,как мина плодовият ти ден днес?
Аз утре ще съм на ябълки,както повелява диетата.И смятам да започна да постя Peace

# 4
  • Мнения: 4 326
здравейте,момичета!
много ми допада режима,но трудно издържам-без плод мога,но започна ли с плод до довечера съм включила какво ли не..но ще опитам!
Дес,и аз съм решила да постя.много рядко пропускам пости-и по време на тях се чувствам прекрасно душевно и физически.ще се радвм на компанията ти,дано се присъединят и други...,а може би е необходимо и нова тема за тях...
хубава вечер!

# 5
  • Мнения: 2 126
Ахх много добре,Ина.Радвам се че се появи.Ще обменяме опит за постите,с удоволствие Hug

# 6
  • Мнения: 4 326
и аз се радвам,че ви има! Hug
а и постите отлично се връзват с плодовия режим!само един вид ли плод може за деня?
вие от колко кг изходни започвате и колко искате да свалите?
успешен плодов ден утре! Peace Praynig

# 7
  • Мнения: 2 126
Ами казват, че добре било да е един вид плод за деня.
Моята цел в по дългосрочен план е да махна от себе си 30те кила които влача от 2005 резултат от 2 бремнности и отпускане от моя страна. Embarassed Blush Лятото се подложих на 90-дневната и на японското чудо,та посвалих около 13кг за 2 месеца.Силно вярвам в себе си и се надявам до лятото да заприличам на себе си. Praynig
Успех и на теб с постите Peace (на ТИ сме нали Wink)

# 8
  • Мнения: 2 631
Звучи интересно, но никой не написа за колко време и как се свалят тези килограми...  Peace

# 9
  • Мнения: 4 326
здравейте,момичета!
кафе,не мога да ти отговоря.и аз сега научих за диетата..
дес,на ти сме,разбира се,ще успееш с кг-волята и хъсът,които излъчваш,са заразни...
усмихнат ден!

# 10
  • Мнения: 93
кафе може ама да е чисто,напълно чисто,много вода и така
искам да пишете резултати да видя при вас дали действа Hug
килограмите се свалят бързичко но целта е да се задържат.още през първата седмица ще има резултат

# 11
  • Мнения: 4 326
JuJu_,а при теб какъв беше резултата?ти правиш ли диетата с нас?от колко кг стартираш?

# 12
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Здравейте  bouquet

Да взема и аз да се присъединя на плодова диета Thinking...имам около 5 излишни килограма, но пуста лакомия и безсистемност Embarassed
Аз си свалих килограмите още втората седмица след раждането, но и малко качих за цялата бременност...После обаче много се успокоих, че се справям с детето. че нещата са наред и ей ме на - всяка седмица нова диета, за по един ден, с резултат - лош Sad
От утре до събота по един вид плод на ден, кафе сутрин,не е невъзможно, защото се записвам тук при вас и после ще ме е срам да кажа, че съм се издънила, поглъщайки хладилника...

Та така, дами.Сега ще мисля какви плодове и от утре ако сте съгласни ще ви споделям за въздържанието си от други благини...

# 13
  • Мнения: 4 326
здравей, Azade !добре си дошла! Hug
колкото повече,толкова по-лесно... Praynig
колко познато му звучи това за лакомията и безсистемността..и аз по миналата седмица бях с нормални кг,но ми падна пердето и 10 дни се захранвах като за коледа,придружено с непрекъснат сън...и резултата е ужасен-сега заради свинския си вид ,не искам да изляза навън,не ми стават дрехите..ужасен ужас!
и така,и аз подобно на теб-всеки ден на нова диета,все по драконовска,на която стоях до обяд...
е,дано и мен ме хване срама пред вас...
дес,как е при теб днес?аз заради поста,си позволявам кафе с мляко-уж си трупам запаси от калций за дългите постни дни...ти използваш ли олио през седмичните постни дни?

# 14
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ох, това за излизането навън и дрехите колко ми е познато.При претъпкан гардероб, аз няма с какво да изляза, дрехите ми стоят като крадени Sad, при мен всичко, което е за сваляне ми е на корема.Ох, много е срамно, не мога да си закопчая нито дънки, нито панталони, защото всичките ми дрехи са тесни, т.е. винаги съм носила прилепнали модели и сега съм като шебека Геновев, а купя ли си дрехи за сегашните ми телеса, то това значи да си приема завинаги Sad

Общи условия

Активация на акаунт