Подарък за момченце на 5 години?

  • 9 858
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
моля ви да ми дадете някакъв савет за подарък,нищоне ми идва на ума.......... Sad

# 1
  • Мнения: 523
Пъзел , конструктор , някаква занимателна игра като мозайка , пластмасови буквички и цифрички( ако вече това дете проявява интерес към тези неща !) , които се редят на дъска...................
 

# 2
  • Мнения: 4 053
тротинетка  Thinking

# 3
  • Мнения: 4 187
Кола с дистанционно! За РД на Рая купих страхотен МИНИ КУПЪР, едно към едно с оригинала, има и други марки от тази серия. Вчера взех за приятеля и от ДГ , червено БМВ. Толкова ми харесва, че и аз играя с колата, има доста голям обхват предавателя.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Моето 5 год. момче се забавлява много с трансформънс, развива мисленето и моториката.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 PeaceТрансформънс.

# 6
  • Мнения: 2 448
Да се запиша да следя темата, че и на мен ми предстои, а нямам ясна идея все още какво да му купя.

# 7
  • Мнения: 544
Да се запиша да следя темата, че и на мен ми предстои, а нямам ясна идея все още какво да му купя.

И аз.

# 8
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Кола с дистанционно или моторна лодка, пак с дистанционно.

# 9
  • Мнения: 2 448
Колите с дистанционно май ще става надпревара с таткото, кой първи ще се докопа до колата.  Laughing
Това е скъп подарък, но без никаква образователна цел. Ако някоя от бабите му купи, ОК, но аз не бих.
Някой , ако има линк за хубави конструктори, че тези които съм гледала по магазините и до сега сме купували, никак не съм доволна. Едно, че не отговаря съдържанието на това, което пише (половината части липсват) и второ твърде чупливи и смотани елементи. Моля ако някой е срещал по качествен строител с повече части да ме упъти, от къде го е купил.

# 10
  • Мнения: 7 201
И аз съм За Трансформър. Peace
А може конструктор,някоя игра като "Не се сърди човече"(синът ми много се занимава),пъзел...

# 11
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Трансформъри,динозаври,нарутовци,бентен и костенурки нинджа. Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
http://www.infinitoy.com/zoob/index.shtml Това е един от най-идейните конструктори, които съм виждала напоследък. На сина ми купих такъв от Бонжур. На него са му интересни енциклопедии, рицари и замъци, всичко за лепене, изрязване, рисуване, моделиране.

# 13
  • Мнения: 1 196
Трансформъри,динозаври,нарутовци,бентен и костенурки нинджа. Wink

 Peace    и всеподобни герои (Спайдърмен, Батман и т.н)

# 14
  • София
  • Мнения: 407
Водите го в магазина да си избере. Peace

Общи условия

Активация на акаунт