Направих първата си инсеминация

  • 2 000
  • 24
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 841
Не беше от най-приятните , почувствах отначало убождане и после едва доловимо парене и много тъпа болка като при ПМС. Утре сутрин ще правя пак и в събота пак. Имам три фоликула, пък да видим какво ще  стане. Чакане и търпение му е майката, така де реших  и аз де се похваля с нещо, че напоследък само се оплаквах Wink

# 1
  • Мнения: 3 154
Успех, Миленка! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 4 399
Стискам палци за положителен тест в края на месеца! EFP

# 3
  • Мнения: 1 951
Успех и от мен, и дано таzи първа инсеминация да ти бъде и последната  Grinning
Чакането след това е оЩе по неприятно от самата процедура, но както си каzала, търпение му е майката

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Успех Миленка   bouquet

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успееееееееееех, миличка. newsm10 newsm17Похвали се после.

# 6
  • Мнения: 294
Успех! стискаме палци!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Браво ! И от мен стис палците , сииииилно ! Grinning

# 8
  • Мнения: 1 419
Успех   bouquet
И скоро да ни се похвалиш  Hug

# 9
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Успех мила.
Ама таз инсеминация и тя ли боли бе - да не е като цветната снимка  Shocked щото аз таман някви мисли ми се въртят из главата за инсе, ама ако ме боли като снимката незнам

# 10
  • Мнения: 147
Здравей Миленка от сърце ти пожелавам късмет.Дано това да е последното изпитание. Аз също правих инсеминация през май месец,но беше неУспешна.
На 10 ЮЛИ правих втора. Както ти каза сега остава да изчакаме търпеливо резултата.
Незнам защо си имала болка,аз лично почти нищо неусетих и двата пъти.Нямам никакви болки и уж мина всичко добре,но както вече ти писах в края на месеца ще стане ясно.Психически мисля че съм подготвена.Пожелавам ти много търпение и кураж.Ще се моля за теб.
Поздрави

Последна редакция: пт, 15 юли 2005, 11:16 от Dobi

# 11
  • София
  • Мнения: 6 356
пожелавам ти успех, но ако не стане - не се разочаровай прекалено, вес пак шансът не е по-голям от естествения начин.
колкото до неприятната манипулация - много съм изненадана. аз съм правила две инсеминации, при които не усетих абсолютно нищо. така е и нормално да бъде.
къде я прави?

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Успех на Милена и на Доби!

# 13
  • Мнения: 3 376
Успех, момичета! Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 4 324
Успех момичета!!!
Стискаме палци !!!

Общи условия

Активация на акаунт