Ползвате ли миялна машина и каква марка?

  • 83 937
  • 269
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 854
Кръстницата ми се купи голяма и скъпа - към 700 лв. И на мен ми се иска, но мисля, че и по-мъничка ме устройва, гледам, че има Мидеа за 300 лв. Какво мислите - по-скъпа ли е по-добре или и евтината върши същатата работа?

# 1
  • Мнения: 867
Като размер за мен голямата е за предпочитане. През ден я пускам,а пък и в малката не се събират тенджери и тави. За марка както повечето неща предполагам че хубавото си е хубаво. Моята е Електролукс.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Да, марката е Kandy, по принцип електроуреди купуваме само на големите марки и когато са с повече възможности, и клас А или АА, няма как да са евтини. За мене малката по размер миялна въобще не стоеше като избор - голямата събира и тенджери, тави, тигани, а като имаме гости малката едва ли би ми свършила работа. А голямата има и програма за 1/2, така, че когато не е пълна (което не се случва на практика), мога да ползвам нея.
Успех в избора!

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 854
Мен задължително ми трябва да се събират тенджери и тави, че ужасно мразя да ги мия.

# 4
  • Мнения: 221
Ние в къщи сме с малък електролукс, нашите са с голям електролукс - перфертни са! Мидея има братовчетка ми - два пъти я ремонтираха за 1 година. Не знам, може да е и на късмет. Има и нещо друго - провери дали има помпа (ако няма не можеш да я монтираш долу, т.е. трябва да е на плота).  Peace

(В момента по магазините има добра промоция на електролукс - за 600 лв + препарати )

# 5
  • Мнения: 16
Имам Мидеа и не съм доволна. Не мие хубаво, отпред се напука пластмасата и освен това ме наводнява няколко пъти. Майка ми имат ВЕКО  и е сто пъти по - добра!

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
700 лв не може да се нарече скъпо за миялна машина.
Имам Бломберг, голяма от 3 г , преди това имах малка, настолна 2 години- повярвай ми не си заслужава. Peace
Единствено и само голяма ! Peace

# 7
  • Мнения: 255
Моята е CANDY, средния размер, купувана е преди 3 г. Като цяло не съм особено доволна, ако не почистя остатъците от чиниите, след миенето те си стоят по съдовете. Подготовката на посудата за миялната ми отнема почти същото време като да ги измия на ръка, което за мен до голяма степен обезмисля ползването й, да не говорим за разходите за ток и скъпи препарати. Е, чашите ги мие без проблем, но не в това е въпросът. Може би проблемът е в марката и модела, не знам.

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И аз мисля, че е по-добре голяма миялна машина. Нашата е "Сименс" и сме много доволни  Peace Според нашият приятел, който ги продава заслужавали си само "Сименс"-а и "Бош"-а  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 956
Моята е Аристон.
Голяма е и съм много доволна.Пускам я през ден-два.
http://ritoni.com/products.php?product_id=3467&section_r=technics

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Гледай филтърът и да е самопочистващ се и няма да имаш никакви проблеми с никакви остатъци и тем подобни. НА моята не пише,ч е е такъв, но след миене не остава нищичко по него. при миенете, остатъците се претриват на мрежичката и заминават в канала-няма никакви проблеми със запушване, неизмити съдове и мръсен филтър. Освен това аз мия само на 70 гр.

# 11
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние сме с WHIRLPOOL Peace
Много съм доволна, и не на последно място произведена в Made in Germany  Peace
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030105

# 12
  • Мнения: 29
Ние сме с Електролукс от средните.Вече 6 години работи почти всекидневно, била е един път в сервиз- още в началото й изгоря нагревател, но след това нямахме проблеми.Едната ми сестра има Бломберг (марка на БЕКО) от големите- и тя е доволна ,другата ми сестра има електролукс от малките- все не й стига и я пуска по два-три пъти.Извода е един - вземи си голяма и както ти казват
пускай я на 1/2.Подбирай си препаратите за да е добър резултата.По едно време пробвах с някакви по-евтини и трябваше да ги доизмиваме на ръка.Иначе е много добра инвестиция-ние си я взехме преди да се роди малката и определено ни спести много време.Успех в избора и имай в предвид, че правилото "колкото по-скъпо, толкова по-хубаво" важи с пълна сила.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
АЕГ имам за 12 комплекта доволна съм. Чиниите ги слагам в мивката и след половин час примерно ги нареждам в миялната, измиват се хубаво.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 613
Родителите ми имат малка Мидея - еми не мие, моята е Зануси, много съм доволна  Peace и повярвай много рядко ще ти остава полупразна, колкото и голяма да ти се струва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт