Колко рано можете да станете за фитнес?

  • 1 636
  • 22
  •   1
Отговори
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Четох днес, че Мишел Обама ставала сутрин в 4:30  Shocked, за да тренира. Преди време същия час за тренировка бях прочела и в едно интервю с Кондолиза Райс. Та се чудя дали има и мами от форума, които могат да станат по това време за фитнес? На мен определено не ми е по силите  Flushed

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Абусрдно е за мен. Но аз съм поспалива. Има хора, които се будят рано и не могат да спят - може би такива тренират  в тези часове на денонощието.

# 2
  • Мнения: 2 959
...дали има и мами от форума, които могат да станат по това време за фитнес?...
Музата, зависи от приоритетите. И тъй като аз държа на всекидневните си упражнения ставам по- рано за да имам време за тях преди да са стали децата ми. Но все пак 4:30 е доста раничко, явно Мишел Обама и Кондолиза Райс имат доста стегнати скеджуали да гонят през деня. Не им е леко и на тях!

# 3
  • Мнения: 4 678
Mога да тренирам по всяко време от денонощието Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 58
Няма нищо лошо в часа за тренировка, но в Сф има ли зала, която да работи по това време? Thinking
Аз лично ставам в 6,30ч ku-ku за тренировка, за да успея преди да е станала дъщеря ми и преди мъжът ми да е тръгнал за работа, защото нямам на кой да я оставя.  Дори ми беше малко трудно да си намеря удобна зала, която да отваря в 7ч  Naughty

# 5
  • Мнения: 581
 По принцип съм доста поспалива и мързелива, обаче хване ли ме амбицията съм способна най-невероятни и нехарактерни за мен неща.Имала съм такива периоди на вдъхновение като бях студентка и тогава ставах всяка сутрин между 5.30 и 6 часа за да правя гимнастика вкъщи.

# 6
  • Мнения: 2 492
Всеки вмъква тренировката си когато може .
Има дни когато тренирам преди работа / говоря за 30 мин кардио на кроса / тогава ставам в 6.45 ч , защото излизам в 8.40 ч .
В други дни часовника звъни и аз го изключвам , после тренирам вечерта .

Има ли желание , има и време и начин - другото са оправдания .

След малко отивам да поспортувам .   animal085

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз ставах към 5 ч. и ходех от 6 ч., за да имам време да се върна до нас и да се оправя за работа.

ПП: аз съм хората, които сатават рано по принцип и затова не ми тежи

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 704
толкова рано за фитнес едва ли ще стана.нормално според мен да почна от 8ч Naughty

# 9
  • Мнения: 673
Зависи от приоритетите ти. Когато много много исках да отслабна и да махна мазнините, ставах към 6 и ходех да тичам по стъпала нагоре. Просто си съставяш график и си го следваш. Свиква се, но трябва да си лягаш по-рано, за да имаш достатъчно часове сън, защото сънят е много по-важен за здравето от всякаква тренировка.

# 10
  • в провинцията
  • Мнения: 249
И все пак 4:30 ми се вижда прекалено рано. Виждам, че тук сте посочили примери за към 5:30-6 часа, ами че аз бездруго в толкова си ставам, защото в 7 ч. излизам за работа. Ще рече, 4:30 би трябвало да ме устройва, тъкмо за тонус пред работния ден, само ако можех да се измъкна от леглото  amiiii

# 11
  • Мнения: 621
Ами ако си легна в осем може и да ставам в 4.30.Ставала съм по това време за работа и определено трябва да мога да си легна рано или да спя следобяд. Всичко е до график.Лятото ставах в 7 да тичам.Принципно ставам между 7 и 8(като смениха времето една седмица в 6 Laughing). Но 4.30 фитнеса трябва да е в нас - иначе едва ли Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 289
4.30 - в никакъв случай  Laughing
Най-рано ставам (в 6.00), когато ще ходя на басейн  Peace

# 13
  • Мнения: 1 844
браво,бе,гледам има сладурки,които все пак стават рано,за да си правят упражненията... Laughingаз принципно фитнесът го мразя,така че ни рано,ни късно бих отишла,но все пак ако се налагаше..едва ли щеше да е в ранни зори..най-малко към 10 часа... Joy

# 14
  • Мнения: 4 187
Не съм фен за спорта, така че за фитнес толкова рано няма да стана! Всъщност понеже обичам да плувам, за плуването бих го направила  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт