отново за киселото мляко

  • 1 208
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте мама! Знам ,че ще ме упрекнете , но все пак да попитам. Реших да давам на моето момиченце кисело мляко , но се чудя кога да и го давам . Като самостоятелна закуска примерно към 10 или като десерт на обед след пюрето , или следобед. Моля споделете как давахте , като имате предвид, че не желая да замествам цяло хранене , а просто за разнообразие

# 1
  • Мнения: 9 467
По-добре на тази възраст да разнообразиш с плод, вместо кисело мляко незнайно какво съдържащо Crazy Аз лично кис.мляко дадох след годинката.

# 2
КИСЕЛО МЛЯКО особена на 6 месеца- недей мила, не се знае какво имат, познати са ми казвали че могат от мазнина и вода да направят кис.мляко ако кмлякото го купуваш от познати и го заквасваш по става..
моят син например е на 11 мес и половина и до сега съм му давала наи много 3-4 пъти кис мляко и то когато не му се яде /я зуби , я неразположение от темп./
боря се с всички от семейството за това мляко и не само за него....

# 3
  • Мнения: 5 790
Абсолютно подкрепям горните мнения. За разнообразие можеш да предложиш на детето плод, или да му направиш кремче с АМ /ако толкова държиш на разнообразието/, а не кисело мляко с неизвестно съдържание.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
До годинката давах само и единствено бебешки йогурти! Ако толкова те влече, давай поне тях.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От 8-я месец давам всякакво кисело мляко

# 6
  • Мнения: 2 714
И аз на 6м. не съм давала кисело мляко ,тогава тепърва започнах захранване.И аз те съветвам да поизчакаш няколко месеца

# 7
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Кисело мляко дадох на децата си чак около годинката. Съветвам те да не бързаш.

# 8
  • Мнения: 764
Аз киселото мляко го дадох към годинка.

# 9
  • Мнения: 4 447
Използвай търсачката!!!! Peace

# 10
  • Мнения: 575
Разнообразявай му с йогурти, има много хубави за след 6 м.

# 11
  • Мнения: 27 524
На 6 месеца както и да го даваш, все ще е грешка. Иначе - когато искаш  Peace

# 12
  • Мнения: 1 674
кис. мляко предложих малко преди годинката.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 742
Аз бих го предложила за следобедна закуска.

# 14
  • Мнения: 422
оле, недей !
Опитай с Йогортите,които са на пазара на Хипп например, има закуска с йогурт и кайсии , която е супер ! и на мен ми харесва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт