В ТОЗИ СТУД ТОПЛИ ТЕСТЧЕТА НЕКА СГРЕЯТ НАШИТЕ ДУШИ (10-16.11.2008)

  • 11 844
  • 351
  •   1
Отговори
  • ЕН
  • Мнения: 543
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА

за първи път пускам тема тук. нека тя да ви е на късмет, а също и на мен.
пожелавам много положителни тестчета да ни стоплят тази седмица.
лека и успешна да я тя за всички нас.
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
да не забрявяте ФК и други предписани но само от докторите ви лекарства и много много се пазете
прегръщам ви всички Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 10:27 от mama nani

# 1
  • София
  • Мнения: 6 260
mama nani, мерси за темата, но моля те, допиши буквата "т" в "ТЕСЧЕТА"-та от заглавието.  Peace

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро на всички!
Пожелавам ви много хубави емоции тази седмица   Hug

Аз да питам пак  Rolling Eyes Някой знае ли дали в месец без овулация е възможно да ми дойде навреме?

# 3
  • Мнения: 568
Добро утро и от мен! Дано тази седмица донесе много положителни тестчета и успешен улов!!!

Ние с мъжо от днес почваме да преследваме лелката. Запасила съм се с тестове за овулация и вече съм се настървила да ги почвам...  Междувременно тъпча милия с женшен, че влияел добре на количеството и подвижността на сперматозоидите  Crazy

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!Пожелавам Ви седвица изпълнена с мого положителни емоций и много усмивки!
Аманитка.не съм запозната  в този случай.за пръв път ли се случва?Бях прочела в предната тема.че на фуликулометрия ходиш.

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
За последните 3 месеца откакто ходя на фоликулометрия, 2 от тях съм без овулация по ред причини - хормонални,емоционални и т.н.
Така или иначе сега съм в застой и чакам края на декември-януари да започнеме стимулирането на овулацията ако дай Боже съм качила до 43-44кг.Сега се чудя дали е вероятно да ми дойде навреме, въпреки че досега винаги в такива месеци ми е идвало на 35-36 ден  newsm78 Скоро ще разбереме  Hug

# 6
  • Мнения: 1 765
Аманитка, моля те, пиши с по-едри букви в по-контрастен цвят, защото има и змии очиларки  като мен, дето четат тук, а ти така съвсем ми скапваш зрението, моля ти се.... Naughty smile3556
Хубава седмица на всички  bouquet

# 7
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Комикс, така става ли? Hug

# 8
  • Мнения: 9 092
Аманитка - щом и досега ти се е случвало да имаш ановулаторен цикъл и ти е идвало през 36 дни (примерно), няма причина сега да е изключение. Но по принцип, ако не идва лелката, предизвиква се с медикаменти. Hug

Весела седмица на всички и много усмивки Hug

# 9
  • Мнения: 1 187
Добро утро и от мен! Стискам палци на всички, които се нуждаят!

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 11:57 от dididid

# 10
  • Мнения: 1 247
Запис ........ Blush
приятна седмица момичета
нека ни донеса много  EFP EFP EFP
и усмихвай те се  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 270
Добро утро!  bouquet
Честита нова темичка и дано седмицата бъде много успешна за всички! Hug Praynig
Аманитка - подкрепям написаното от Стеф, защо този път да е по-различен от друг?!

# 12
  • Мнения: 3 641
Добро утро, и от мен момичета! Hug
Карамелче, стискам палци и мнгого те мисля Hug
Ирен, малко със закъснение,но честит рожден ден! Да си щастлива и обичана жена newsm59 newsm67  Gift
Аманитка и аз не съм сигурна, но според мен е нормално Hug
На всички момичета ведро настроение и много целувки! Hug

# 13
  • Мнения: 229
добро утро.Карамел, пожелавам ти всичко да  мине много бързо,за да нямаш време да мислиш и да се съвземеш бързо,за да се прибереш вкъщи.С теб сме , мислим те, очакваме новини за състоянието ти от соф. Hug
Писс кво става с теб ходи ли на фоликулометрия, нищо не ми писа, а малко поизпуснах минал;ата тема? Та как си,кво стана?
Рал4е как е новото камъче, повече ли блести Heart Eyes
Аманитка не съм веща по въпроса така че няма да ти пълня главата с предположенията си
Много уловени човечета на ловуващите, бързо гонете лелката на олелилите се, и наздраве на празнуващите - все ще излезе някой рожденник Hug Hug Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 1 775
Добро утро, момичета! Прекрасна седмица ви пожелавам!
Ние от два дни ловуваме усилено, имах положителен ову тест в събота. Как беше схемата - три дни подред лов, един почивка и един последен опит, нали?

Общи условия

Активация на акаунт