Отговори
  • Мнения: 1 768
Добре сте дошли в новата темичка , на всички ви, пожелавам радост и успехи на всички фринтове  Hug Нека е на късмет ! Praynig Heart Eyes
Разбира се ще сервирам кафенце  Laughing


Лека и спорна седмица  Hug Laughing

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Пу втора!
Усмихнат ден ви желая и късмет тази седмица  Hug Hug Hug

П.п.Да добавя,че стискам палци за Гея и се моля да удържи още малко  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 08:15 от amanita

# 2
  • Мнения: 2 423
Запис първа.... чаках, чаках някой да пусне новата темичка Twisted Evil
Маринекс ммм каква закусчица ухааа.Тенкссс Hug
Лека и спорна бебеносна седмичка кукли  bouquet

Стиснати палци за Гея  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
Както винаги маринекс се е представила на ниво-хубава темичка,хубава закуска  bouquet

Успешна седмица на всички и продължавам да стискам палци за Гея,на Цеци за майчето и за всички които имат нужда. Praynig Hug

# 4
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен ,  Hug
Стискам палци за всичко които имат нужда от тях
Маринексче  Hug Hug

# 5
  • Мнения: 2 423
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy яяяя какви сме стръвници всички бяхме на линия а се спотайвахме  Joy кой да пусне новата темичка Mr. Green

Маринексче кексче давай кайвето мила Hug

# 6
  • Мнения: 1 768
Давам още кафе , явно има нужда  Laughing Laughing Laughing


Нека днес има повече молитви за Геа , и майчето на Цецинка , и Алекс на Ники Praynig Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 1 248
Записс... Blush
 приятна седмица момичета   bouquet
страхотна нова тема Heart Eyes
кафенцето е чудно  Peace
гуш на всички Hug

# 8
приятна и ползотворна седмица на всички!  Hug

# 9
  • Мнения: 763
Привет и от мен в новата седмична   bouquet
Много силно се моля за Гея и нейното бебче  Praynig Praynig Praynig Направо ми спря сърцето, като прочетох, че има проблем с нея  Cry Маринекс, моля те, пиши щом имаш новини от тях.
Много молитви отправям и за малката Алекс на Ники и за майчето на Цеци  Praynig Praynig Praynig

Успешна седмица на всички  Hug

# 10
  • Мнения: 1 187
Добро утро и от мен! Скоро не съм се мяркала, но нямам време покрай детенце. Много късмет на всички!

# 11
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро и от мен!Пък аз се събуждам и вече почнах да мисля заглавие на новата темичка да я пускам ако сте закъснели като миналата седмица Embarassed,пък то вече запълнена и първата страничка Laughing.Благодаря,Маринекс!И за двойната доза кафенце!

Надявам се новата седмичка да ни донесе много късмет и положителни емоции(и положителни тестчета)!
Да се помолим за Гея,дано всичко да е наред и в най скоро време тя да се включи в темичката с добри новини! Praynig Praynig Praynig
Също така и за майчето на Цецинка Praynig!
Ники,всичко ще се нареди,бебка вече доказа колко е борбена,ще преодолеете всички препятствия и ще посрещнете една спокоина и щастлива Коледа заедно вкъщи! Praynig

# 12
  • Мнения: 4 589
Добро утро,

Маринекс супер кафенце. От мен закуската

Стискам палци за Гея и бебка и ще се моля всички ние да имаме късмет и седмицата да е изпълнена само с добри новини.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 302
Включвам се и аз в седмичната тема с надеждата тази седмица да видя двете чертички на теста.  EFP
Късмет и много усмивки на всички вас, силни и борбени момичета! Успешна седмица!  Laughing

# 14
  • Мнения: 290
Привет и от мен  Hug
Стискам палци - виждам,че има нужда за Цеци,Ники,Гея,и за всички останали
В сряда съм при доки,какво ли ще ми каже  Sad
лека и усмихната седмичка,милички

Общи условия

Активация на акаунт