Глътна стотинка

  • 9 240
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Здравейте мами, искам да попитам случвало ли ви се е детето да глътне стотинка или друг предмет и какво предприехте. Моят син вчера глътна 20 стотинки докато изтичам да му ги извадя от устата. Обадихме се на личния лекар и тя каза да го наблюдаваме днес би трябвало да ги изака. Днес сутринта ги нямаше в акото обаче и ще чакам до края на деня, но се притеснявам и за това исках да знам ако има и други сблъсквали се с подобен проблем.

# 1
  • Мнения: 9 973
ако не я изака до 48ч. пак звънни на педи Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Следи дали ще я изака

# 3
  • Мнения: 4 053
чувала съм ,че такива предмети вадят с магнит,

# 4
  • Мнения: 88
Следи внимателно дали ще я изкара. На моя приятелка палавникът глътна 20 стотинки. Педиатърът беше посъветвал да яде повече тестени и картофи, за да се облекчи придвижването.

# 5
  • Мнения: 498
Преди два месеца Цвети глътна дървено точе, колкото грахово зърно. На другия ден го изка, а аз старатено бучках с една клечка за зъби, всеки път когато имаше ако в памперса. Тъй като междувременно постихме и педи, тя каза че се чака до 7 дни, а също препоръча да и давам пюре от сварен картоф, той увличал.

# 6
  • Мнения: 1 371
Преди месец и сина на моя приятелка беше глътнал стотинка. Мисля, че на третия ден я изака. Повече картофи и тестени изделия трябва да се консумират. Успех.

Винаги съм се чудела защо им ги давате тези стотинки (от време на време излиза подобна тема)? Питах и моята приятелка - тя отвърна: щото обичал да си играе с тях.  ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 272
Не се притеснявай, със сигурност ще ги изака. Стотинката няма как да се закачи и да остане вътре.Е може и да не излезе днес, но утре със сигурност.
 Аз като дете( на 6 та си спомням) гълътнах фиба, от тези черните с острите краища.Гледаха ме на скенер( или както там се казва онзи апарат в тъмната стаичка),предполагам да видят дали не се е заклещила някъде, но чичо доктор каза:- "Да папка картофки и да ака в гърне,за да видите дали е излязла."  Naughty Joy Joy Joy
Все пак ако искаш за твое успокоение го заведи да го погледне доктор.

# 8
  • Мнения: 666

Винаги съм се чудела защо им ги давате тези стотинки (от време на време излиза подобна тема)? Питах и моята приятелка - тя отвърна: щото обичал да си играе с тях.  ooooh!

Ох да ти кажа хич не му ги давам, но моя мъж вечно си празни джобовете където намери, защото мрази стотинки, и тази изпаднала кой знае от къде за беля, та малкия я е намерил  Sad

# 9
  • Попово
  • Мнения: 687
Изчакай 2-3 дни и ако не я изака се жади оперативно

# 10
  • Мнения: 2 131
И аз мисля, че вероятно ще я изака. Но все пак занапред внимавайте, да няма достъп до стотинки.
А що се отнася до забавлението - и на Алекс ще му бъде супер интересно да си играе с монети, сигурна съм, и това би ми гарантирало минимум половин час мир и тишина. За нищо на света обаче не бих рискувала, дори и да стоя до него да го гледам. Децата са много бързи по отношение на лапането.  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 44 030
Моят е гълтал - изака я на другия ден.

# 12
  • Мнения: 1 103
Следи детето и успех  Peace

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Изчакай 2-3 дни и ако не я изака се жади оперативно
...да бе оперативно да не е глътнал гюле  , я не я плаши  ooooh! 


Bibi2202 не се притеснявай чакай скоро доставка Wink и давай повече картофено пюре както са ти казали мамчетата по-горе  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 44 030
И още нещо - щом има такава склонност - огледай си добре дома и всичко по-дребно просто го скрий докато не мине този период, не можеш да си представиш какво може друго да му хрумне да налапа, така че просто всичко по-дребно нека отиде на недостъпно място....
казвам го защото на моя бандит и половин матрьошка веднъж му вадих от гърлото и почти беше спрял да диша......та обезопаси терена...
А със стотинката дано я изака и да няма проблеми...

Общи условия

Активация на акаунт