Забранени стоки за в ръчен багаж???

  • 3 952
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 646
Здравейте имам питане -  забренено ли е носене на хранителни продукти в ръчен багаж при пътуване със самолет?

# 1
# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
зависи за къде летиш Peace

забранено е да се пренасят течности (само в определени количества може в ръчния багаж, другите в куфара  Mr. Green)
в ЕС не е забранено да се пренасят хранителни продукти, но за страните извън ЕС трябва за всяка страна да провериш какво разрешават и какво - не.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Мдаммм. Даже водичка, ако имаш, ще те накарат да отпиеш от нея, за да ти разрешат да я качиш, а на някои литища направо ще ти я вземат. Виж, не знам как седи въпроса с бебешките пюрета Thinking

# 4
  • Мнения: 646
Благодаря на всички отговорили.
Прочетох за течностите преди да попитам.
Става въпрос за ЕС - сестар ми живее в Германия и и искам по приятели да и пратя сирене и суджук - те ще са само с ръчен багаж.

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Става въпрос за ЕС - сестар ми живее в Германия и и искам по приятели да и пратя сирене и суджук - те ще са само с ръчен багаж.

продават се във всеки турски магазин  Wink
сиренето го има и по супермаркетите, овчето е много вкусно Peace

иначе откакто сме в ЕС на никое летище не са ме проверявали Peace

# 6
  • Мнения: 646
Благодаря, до нея няма турски магазин,а и и се искаше нещо точно определено от тук.
 

# 7
  • Мнения: 3 268
Лятото пътувах до Испания с българските авиолинии.В ръчния багаж на хората окло мен имаше баници,луканки и какво ли още не.

# 8
  • Мнения: 646
 Laughing явно всички това искат като не са тук  - луканки, сирене, баница хахаха
Това означава ,че няма да е проблем- така ли?
Не ми се иска да създавам неприятности на хората, които ми правят услуга.

Общи условия

Активация на акаунт