Мнение за Д-р Мадлена Найденова - поликлиника Младост

  • 6 615
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,
В началото на третия месец съм бременна и искам да сменя наблюдаващата ме до момента лекарка. Чудя се дали да бъде д-р Мадлена Найденова, тъй като не открих нищо в нета за нея. Кабинета й е в поликлиника Младост - новата поликлиника в Младост 1. Ако някой има впечатления от нея много ще се радвам да сподели.

# 1
  • Мнения: 9 814
Миличка забрави просто за тази лекарка.
Освен да ти се усмихва, направи картон и да ти пусне изследвания, половината, от които те лъже, че касата не ги поема, за друго не става.
По принцип аз също ходя при нея, но тя както на мен така и на останалите 90% бременни записани при нея се води про-форма гинеколог- т.е. това е лекарят, които ни следи бременността по Здравната каса, а действителният ни гинеколог е съвсем друг.
Ето и пример от днес- излъга ме,че цитонамазката не се поема от ЗК. Това най-малкото. В началото на бременността си имах кървене и отлепяне, заради което пия един куп лекарства, за нея това било нещо нормално и не трябвало да се притеснявам.
С предишната ми бременност също имаше такива изцепки.

# 2
  • Мнения: 18
Мерси Франческа!
И аз се усъмних в професионализма й... Очевидно в поликлиниките в Младост няма лекар за когото поне повечето пациенти да се единодушни, че е добър. И аз ще трябва да се ориентирам към двама лекари - един по здравна каса и един истински...  Sad

# 3
Здравейте,
Не съм бременна, но имам камъче в бъбреците, което се опитва да излезе от няколко дни. Получих странно кървене и бях изпратена на гинеколог-въпросната червенокоса лекарка. С болките на бъбречна криза се наложи да чакам 10 мин. пред кабинета, че току що бяха измили пода да не нацапам. След като все пак ме прие в чистия си кабинет под звуцине на получаващите се непрестанно съобщения в Skype тя дори не успя добре да имитира, че ме слуша (или да се беше сетила да си спре звука на компа). Лечението, което ми беше предписано - Vitamin C, ако не спре - +Vitamin K.
Няма да повторя, особено ако чакам дете!
Поздарви,
Ужасената

Общи условия

Активация на акаунт