Отговори
  • Мнения: 5 370
До колко е нормалмо да се вдигне Т при бебе след ДТК? Станиславски тая сутрин има 37.2-под мишничка-но пък иначе е спокоен и хапва. И,извинявам се,сигурно го има другаде,къде и колко са различните стойности? В слмисъл,измерени под мишничка,в дупето?Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 274
Нормално е.
Температура до 37,5  не трябва да те притеснява.

# 2
  • София
  • Мнения: 625
Нормално е.
Температура до 37,5 не трябва да те притеснява.

 newsm10

# 3
  • Мнения: 2 950
Спокойно миличка - на нас педиатърката ни каза 4 часа след ваксината 2.5 мл Панадолче, после след 4 часа пак и ще му мине. Щом не е и нервен, много бързо ще отмине. Ако дигне над 38, тогава звънни на педиатъра., но и той ще ти каже същото

# 4
  • Мнения: 1 809
Съгласна съм,това не е Т за която да се притесняваш Flutter
Ако мериш Т в дупето,после трябва да извадиш0.5 и да видиш тогава колко се получава реална Т.
Хриси след 3-тия прием на ДТК вечерта имаше Т около 38(не помня колко точно) Embarassed но беше и раздразнителна.
Дадох й Калпол и заспа веднага-на сутринта беше О'К

Будете здрави    bouquet
Поздрави Grinning

# 5
  • Мнения: 5 370
Сега е 38.2, но пък той е много жизнен.Говорих с педито, каза да го следим засега..дала съм и лекарство.Обаче одеве върна върху мен много здраво-дали е от Т? Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 809
Сърдечко, слушай педито  Wink няма да сбъркаш
Коя поред ДТК ваксина ви е тази?
И след лекарството ли повърна?

# 7
  • Мнения: 5 370
Това ни е последната ваксинка ДТК-и като за беля-сега вдигна. А снощи веднага дадох профилактично Калпол,като се прибрахме,ама на.Повърна,след като му беше дадено лекарството. НЕ знам дали не е защото той не се спира на едно место след хранене-вика,кряка,рита,напъва се....

# 8
  • Мнения: 2 755
Сърдечко не се притеснявай. След поставянето на ДТК е възможно детето да има температура. Явно ваксината е "виновника". Дръж връзка с педиатърката и не се шашкай.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След каквато и да е ваксина е нормално 72ч. бебето да е неразположено.Може да е с лека температура,сънено,или да не спи......различно.

# 10
  • Мнения: 1 181
и Павел беше вдигнал Т след една от ваксините ДТК, въпреки че бях дала Панадол. Нашата лекарка каза, че е напълно нормално, а някои деца вдигали и 38 и над 38 градуса. Тогава давах Панадол на 4 часа и за един ден я смъкна. Не се притеснявай, вярвай на лекарката си.

# 11
  • Мнения: 6 315
37.2 е нормална телесна температура за малко бебе, не се притеснявай.

# 12
  • Мнения: 5 370
Сега вече е на 37.7-спаднал е с доста-браво на педито миииии  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт