Моля, мнения за масичка + столче

  • 913
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 914
След 2 седмици синът ми става на 3 и от известно време се чудя дали да му взема сгъваема маса със сгъваемо столче. Виждала съм ги в Хиполенд и във Варна в склада за играчки Алфа, към 45-50 лв. комплекта. Сега обаче не намирам линк със снимка, ако намеря, веднага ще сложа.
Живеем в много малко жилище и детето няма друго място за рисуване, моделиране и много ви моля за съвети  Praynig, ако някой има- дали са удобни, стабилни.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Стават "малкият" се катереше по столчето не се е обръщал. Сега "беба" и тя спокойно сяда сама.
Недостатък им е, че материята, от която е напрвено столчето е някакъе вид твърда мушама и се отлепя там където са ръбчета (е не изцяло). Доколко знам 2 вида са. При едните масичката е леко наклонена (нашата е такава), малките ядат върху нея и това е недостатък.

# 2
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Една позната взе сгъваема маса и столче за миналата Коледа - от тези с Winx, Spiderman, Костенурките Нинджа и др. Оказа се, че картинката отгоре, т.е фолиото много лесно се бели. И познайте! Вече не съществува. Отдолу масата е чисто бяла. Добре поне, че столчето все още е целокупно.
Ние взехме такива на Pilsan. Не мога в момента да ги снимам, но ако се интересуваш, ще ги щракна тея дни. Плота на масата става и зе редене на конструктор, и има двойно дъно. Под плота може да се държат рисунки, книжки, моливи.Ей такива неща.

# 3
  • Мнения: 3 356
Взехме на Боби за миналата Коледа от Хиполенд.По прицип ми върши работа,вече след една година употреба започна да дава дефекти,но при нас ако нещо оцелее 10 минути значи е много добро.

# 4
  • Мнения: 307
И ние имаме сгъваема масичка със столче,на втория рожден ден му ги купихме а вече е почти на четири и още са здрави Laughing,а при нас много малко неща оцеляват толкова време Mr. GreenНашите бяха около 50 лв.

# 5
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Миналата Коледа подарихме на малката такава масичка и столче.Струваше 50лв. картинката и е Мики Маус.Страшно съм доволна.Мими се храни на нея, рисува, освен това ми прави впечатление, че като дойдат вкъщи други деца , всички искат да са на масичката.За една година рационално ползване, масичката си е като нова.
С една дума купувай Peaceняма да съжаляваш.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 914
 Hug Благодаря ви момичета. Мнението ви съвпада с моето, важното за мен е да е удобна, защото имаме квадратан холова масичка в момента, но на детето не му влизат крачетата отдолу и не му е удобно, а настава време за по-интензивни занимания - рисуване, моделиране и др.
murzel откъде взехте на Пилсан? Аз сега ще търся в нета, но ако не те затруднява много ще се радвам на снимки. И горе-долу колко струват?

# 7
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Струваше 70-75 лв. Взехме я от Пигис хаус миналата Коледа. Довечера ще я щракна и ще я кача да я видиш.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
И моята дъщеря има такава масичка и столче с Мечо Пух. Много я харесва, всичко мъкне на нея, включително и храната, рисува, слага куклите... Както са казали момичетата, мушамата е твърда и леко се отлепя, но е поправимо, плота с картинката също лесно може да се обели, но аз щом забелязах такава тенденция, залепих отгоре прозрачно фолио.

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Още веднъж  Hug за коментарите и специално на murzel, която очевидно не е такава  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт