Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте всички майки и бъдещи маичета.
Пиша Ви, днес защото съм много позитивно настроена и съм сигурна, че един много близък ден и аз ще стана майка.
Не знам дали сте гледали новините тази есен, но в няколко поредни емисии казаха, че от догодина ще има инвитро оплождане спонсорирано от държавата, аз така разбрах дано е вярно много ще съм щастлива.
Има толкова нещастни двойки в България за които това е единственият шанс да имат свое дете, а ние със съпруга ми сме едни от тях.
Миналата година правихме инвитро, но несполука.
Бях много отчаяна даже в отчаянието си започнах да уча да се занимавам с нищо друго да не мисля за своята болка и сега съм студентка, но преди всичко знам, че някой ден ще бъда и майка.
Така, че скъпи момичета претърпели неуспех като мен гледай те само напред и преследвайте до край своята цел.

# 1
много от мимичетата във форума имат неуспехи, но не спират да се борят за своята мечта.
вярвам, че всички ще успеем скоро.  Praynig
късмет и кураж. Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 298
Момичета,аз си имам едно детенце,но имам и изгубено.Така,че Ви казвам ДА-ще се борим за да успеем. Да си родител е отредено от бог и природата.УСПЕХ НА ВСИЧКИ.  Praynig  Hug

# 4
  • Мнения: 128
 Дано наистина държавата да започне спонсорира инвитро оплождането и това да не е поредното замазване на очите на хората относно този толкова наболял проблем на множество семейства. Дано всички, които мечтаеме за бебчета, да имаме щастието скоро да им се радваме. Не бива да се даваме на отчаянието, а да мислим позитивно! Успех на всички и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт