Въпрос за размерите на Coccodrillo

  • 2 411
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте,
Имате ли представа дали дрехите на Кокодрило, отговаряха на размерите си?Имам спомен, че бяха леко уголемени, но понеже искам да поръчам онлайн се допитвам и до вас.
Мерси!

# 1
  • Мнения: 277
аз съм купувала за моето дете, най-вече бодита и пижамки, но и ризки. за мен са или точни, или дори леееко умалени в сравнение с други фирми
примерно той сега е 78-79см и 80ти номер боди не мога да го закопчая, ако е с памперс, носи 86ти, който е леко свободен

# 2
  • Мнения: 70
Хм.. а за вдръхна дреха? Космонавт например?

# 3
  • София
  • Мнения: 8 280
И за мен са леко уголемени.
В момента панталонче 7-8-ми  размер 86 е като дълбо на дъщеря ми, а тя е точно 86 блузката 86 обаче и е добре даже впита а ръаквите 1 идея по-дълги... май не ти помогнах особено  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 125
Според мен си отговарят на р-ра.Аз съм купувала дрехи от там за децата си и съм много доволна.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 978
Дъщеря ми е доста слаба, в момента е 14 кила, висока 98 см. Взимам й 102 и е точно, съвсем леко свободно! А от къде ще поръчваш онлайн?

# 6
  • Мнения: 70
Благодаря много за мненията!
май все пак ще трябва да се пробва, защото дъщеря ми е малко по-висока, но пък и малко по-слаба...а никой не знае колко ще стане през зимата Grinning и дали въпросната грейка ще издържи до края на сезона.

http://crazykidsbg.com/

Тук може да се поръчват дрехите.

# 7
  • Мнения: 85
Честно казано,много ми напомнят на дрехите на Mariqita,но като разцветки и качество са ми по кофти, иначе мисля ,че си отгварят на номерата.

# 8
  • Мнения: X
Споре мен, си отговарят, но аз винаги купувам следващия номер. Особено пък за космонавтче - зимата е дълга и през тези 5-6 месеца, докато трае, със сигурност детето ще си надрастне номера и ще мине на следващия. Да не се окажете по средата на зимата с малка дрешка!  Thinking

# 9
  • Мнения: 70
В крайна сметка отидохме на място в магазина и взехме по-малък размер, защото другото космонавтче като дължина на ръкавите и ширина беше много голямо и детето не можеше да се движи с него.
Благодаря много за съветите ви!
 Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 1 715
Извинете, а къде точно е магазинът? Знам, че има някъде на Солунска newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 717
Извинете, а къде точно е магазинът? Знам, че има някъде на Солунска newsm78

От Ботев наляво по Солунска, на 200-300 метра.

По въпроса за размерите, отговарят само долните и памучните,т.е. бодита, блузки. Якенцата, например са по-големи.

# 12
  Тук намерих тема, която в момента много ме засяга. Поръчах космонавт на малкия от София (аз съм от Бургас) на Coccodrillo. Той по принцип е доста дребничък. На 2 години и 4 месеца е, а все го мислят за 1,5 години. По моите измервания го изкарвам, че е висок 85 см. Поолучихме космонавта - размер 86, който му е добре на размер - ръкавите са му по-дълги, доста е широчък, само дължината на крачолите му е добре - съвсем леко дългички, но не се опира в земята. Та идеята ми е: понеже на нас ни трябва за почивка - отиваме на ски и понеже всяка година ходим, дали другата година има шанс пак да му става? Защото го купуваме точно за 1 седмица. Тук в Бургас не му се налага да носи чак космонавт, защото няма такива студове. Имам възмоб=жност да го заменя за размер 92, но пък се чудя дали сега няма да му е прекалено голям. Той по принцип в момента носи размери 80 и 86. какво ще ме посъветвате? Много ще съм Ви благодарна, ако ми помогнете да реша дали да го сменям или не? Все пак 85 лв. за 1 седмица носене не са малко. Колко см. може да порасне за 1 година, при положение че явно прилича на мама Simple Smile засега и върви дребничък?

# 13
  • Мнения: 595
Здравей, за една година малкия може да порасне доста. И моето момиченце е дребничко, но за една година е пораснала на височина с 2-3 номера. Според мен дори да вземеш по-големия номер сега, до следващата зима може да му е малък. Все взимам малко по-големи якета за моята принцеса и до следваща зима са й умалели, дори още в края на зимата вече не са й толкова големи. Защо просто не му вземеш космонафт, но на по-нормална цена или пък, ако си има дебело яке, вземи му само космонафт гащеризон - може да му се регулират презрамките и ще умалее по-бавно, а крачолчетата може да подвиеш.

# 14
  • София
  • Мнения: 885
По-скоро си отговарят на номерата.

Общи условия

Активация на акаунт