Размяна на парфюми - ІХ

  • 15 554
  • 228
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Темата е за размяна на парфюми, които по някаква причина не ни харесват или са ни омръзнали. За покупко-продажби се разбирайте на ЛС или в Продавалника, а не тук. Peace

Моля, освен линкове и снимки, пишете и името на парфюма и количеството.

Ето линк към предната тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 481
Още разменям Happy to be-Clinique, 40 от 50мл.

# 2
  • Мнения: 2 575
bubanka - не съм се отказала от Агента - дай малко повече инфо на ЛС, както предлагаш Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Все още разменям тези двата:

- 90 мл., пръснала съм само веднъж, купуван е от безмитен магазин и все още е в оригиналната си опаковка (без найлончето).

Ето описание:
Заредени и готови за действие с I`m going. Puma улови внезапната импулсивна енергия и създаде I’m going – два нови аромата за младите хора, които страстно обичат живота. I’m going за нея покорява с баланс от женствени флорални нотки с привкус на плодове - мандарина, сочна круша, ананас и топлите оттенъци на червен и бял жасмин, фрезия и роза

 

- 30 мл., пръскано е 1-2 пъти.

Eто и неговото описание:
Свеж и чувствен аромат, който създава незабравимо впечатление и вълнуващи чувстваАроматът е изграден на контрасти, уханни нотки на хелиотроп, създават усещането за провокативна женственост. Богатите и топли ароматни нотки на амбър и палисандрово дърво в основата допринасят за едно нежно, хармонично настроение

# 4
  • София
  • Мнения: 650
Разменям Кели Калеш - 100 мл - тестер - пръскано само за проба

Търся нещо топличко и сладко

# 5
  • Мнения: 35 962
bubanka - не съм се отказала от Агента - дай малко повече инфо на ЛС, както предлагаш Simple Smile


писах ти на лични

иначе аз предлагам Метресата на Агент Провокатор /около 80 мл./ срещу Будоар, Кингдъм, а може и други предложения



пп не държа на равни количества

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 09:46 от bubanka

# 6
  • Мнения: 53
Търся Будоар на Вивиан Уестууд - около 50 мл, за размяна  Peace

Предложения на лични, моля  Peace

# 7
  • Мнения: 152
Следя ви Shocked

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
останаха тези двата:
Blue rush - Avon edt, около 40-45 от 50
описание: http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Blue-Rush-for-Her-1496.html за мен е свеж, много нежен и невероятно траен за свежестта си аромат

Celebre – Avon edt , около половината от 50 мл.

Описание: http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Celebre-2379.html Много нежен цветен аромат, но скоро преставам да го усещам



парфюмите са с кутийки. Бих ги заменила за един или пък бих ги дала за 10 мл от аромат който ми допада. Не търся нищо специално, но предпочитанията ми са към сладките  плодови или всички видове ориенталски аромати /включително подправковите/. Бих пробвала и аромат с кожа, тютюн или тамян. Не ми допадат „зелени”, твърде силни цветни аромати, харесвам, но не мога да нося почти нито един шипър /освен плодовите/

# 9
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
аз още разменям 45мл от златото на торенте

# 10
  • Мнения: 17 546
Така като нямам нищо за размяна в този миг и направо не знам как да се запиша в темата. Blush Blush  "Запис" или "Цоп" са просто ужасни! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 35 962
предлагам Метресата на Агент Провокатор

запазена

# 12
  • София
  • Мнения: 1 481
Още разменям Happy to be-Clinique, 40 от 50мл.


Запазен!

# 13
  • Мнения: 3 815
Разменям 15 виалчета от Будоар сплаш по 1.5 мл, мога и да продам евентуално на някой, който иска да го пробва.
Търся нещо на Диор, Шанел и конкретно Лакост Инспирейшън.

# 14
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Търся Happy to be-Clinique. Имам за замяна BURBERRY Weekend EDP 30 ml .

Общи условия

Активация на акаунт