До момичетата с абразио

  • 3 800
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 641
Момичета, предпочетох да пусна нова тема отколкото да пиша в седмичната. Хера, ако решиш може да я изтриеш Simple Smile
Може ли да споеделите след направен кюртаж до колко време е нормално да ви дойде за пръв път цикъла Rolling Eyes При вас конкретно как беше? Днес ми е 35 ден и още нищо няма, не са ли това признаци на проблеми и усложнения .Много ми е притеснено и все лоши мисли са ми в главата Sad
Много усмивки и благодаря предварително на всички!  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 270
Жени, на мен ми казаха, че е нормално между 20 и 40 дни - на мен ми зойде след 31 дни.
не си мисли глупости! Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз знам до 40 дни Peace На мен ми дойде след  30. Не се шашкай излишно Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 549
Джени, нормално е до 6 седмици след абразиото (при някои жени дори отнема 8 седмици). На мен ми се е налагала тази манипулация 3 пъти. Два пъти М се появи на 39тия ден и веднъж на 30ти. Изчакай, до 1 седмица ще ти дойде. И не си вкарвай филми в главата. Нали лекарката ти каза, че всичко е наред на контролния преглед!  Hug

# 4
  • Мнения: 3 641
pretty,Goldie ,peaches  благодаря мили момичета за пореден път за подкрепата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
peaches , аз ходих на преглед 2 дена след аборта и всичк обеше добре. Моята лекарка ми каза като ми свърши първия цикъл след това да отида за цитонамазка и микробиология Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 102
На мен ми дойде на 40тия ден след абразиото, докторът ми от Шейново каза,че при всяко момиче е индивидулано и е нормално да ти дойде дори до 45тия ден.Успокой се! Hug Дори и да не ти дойде и да трябва да ти го предизвикат с Дуфастон или подобен прогестеронов препарат-пак няма страшно,след това яйчниците започват да функционират нормално и се връщаш към нормалния си цикъл/който обаче може да ти стане с различна продължителност от преди,нормално е/.Ако не ти дойде до 40-45тия ден-посети твоя док!
Кураж и спокойствие! Hug Praynig
Всички ще бъдем мами! Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 4 700
На мен дори ми каzаха 6 до 8 седмици. Дойде ми след 6 седмици.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Жени, на мен ми дойде на 29-тия ден, но док ме беше предупредил, че е вьзможно и до 45-тия. Доколкото знам, май в такьв случай предписват някакьв хрмонален препарат, за да предизвикат цикьла, но не сьм сигурна, защото на мен не ми се наложи.
Ако те притеснява нещо защо не се консултираш пак с гинеколожката ти, ако трябва да те види пак за твоя успокоение.
Аз мисля, че нямаш повод за притеснение  Hug

# 8
  • Видин
  • Мнения: 4 921
На мен ми дойде на 74 ден, но аз никога не влизам в нормалните граници, защото явно е строго индивидуално  Hug

# 9
  • Мнения: 1 792
На мен ми дойде на 16-я ден.Успех.

# 10
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
На мен ми дойде на 74 ден, но аз никога не влизам в нормалните граници, защото явно е строго индивидуално  Hug
ShockedНе предприе ли нещо гинеколога ти при такова закъснение?

При мен първият път след месец ми дойде,а вторият път след 28 дни!

# 11
  • Мнения: 282
Жени мила успокой се! На мен ми дойде на 45 ден след кюретажа, но моя цикъл по принцип си е с доста дълга продължителност 35 - 40 дни /незнам дали има значение/ Желая ти успех и ....не се притеснявай и изчакай до около 40 - 45 дни и ако не ти дойде отиди до док

# 12
  • Мнения: 50
Здравей Жени,не се притеснявай...Аз преживях абразио на 14,03,2008 г ,цикъла ми дойде на 11,04,2008 някъде 28 дни,ако не греша,а по принцип цикъла ми е с по голяма продължителност 31-33 дни.Явно при всеки е индивидуално,така че не си пълни главата с глупости,а мисли позитивно.

# 13
  • Мнения: 379
На 23 тия на мен....нямай притеснения....при мен беше с леки болки....

# 14
  • София
  • Мнения: 2 100
Джени, на мен ми казаха 40 дни , дойде ми към 38-мия. Успокой се Hug

Общи условия

Активация на акаунт